رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۶ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 2 December
  • پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۳
  • کد خبر : 23005
  • تئاتر
  • چاپ خبر : بررسی تئاتر شیطونی در دوازدهمین نشست نقد صحنه

دوازدهمین نشست نقد صحنه با حضور مهدی کوشکی، میلاد نیک آبادی، شهروز دل افکار، دریا یاسرى، الهام جدى، حسین برفى نژاد و بهزاد صدیقی و با همکاری موسسه ی افرامانا در سالن ذوالفقاری فرهنگسرای ارسباران برگزارمی شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی موسسه ی افرا مانا، در دوازدهمین نشست نقد صحنه، […]

دوازدهمین نشست نقد صحنه با حضور مهدی کوشکی، میلاد نیک آبادی، شهروز دل افکار، دریا یاسرى، الهام جدى، حسین برفى نژاد و بهزاد صدیقی و با همکاری موسسه ی افرامانا در سالن ذوالفقاری فرهنگسرای ارسباران برگزارمی شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی موسسه ی افرا مانا، در دوازدهمین نشست نقد صحنه، تئاتر شیطونی نوشته و کارگردانی مهدی کوشکی ساعت ۱۸ روز شنبه نهم تیرماه ۹۷ در سالن استاد ذوالفقاری فرهنگسرای ارسباران برگزارمی شود.

بر اساس این گزارش، در این نشست نقد صحنه میلاد نیک آبادی (منتقد و کارگردان تئاتر) و بهزاد صدیقی (نمایش نامه نویس و دبیر نشست های نقد صحنه)، مهدی کوشکی (نویسنده، بازیگر و کارگردان تئاتر) به همراه شهروز دل افکار (بازیگر) درباره ی این اثر گفت وگو خواهندکرد.

این‌ گزارش در ادامه می افزاید:  نمایش شیطونی که از ۷ فرودین ماه ۹۷ با بازی حسین برفی نژاد، الهام جدی، شهروز دل افکار  مهدی کوشکی و دریا یاسری به روی صحنه رفته، تا ۱۶ تیر ماه سال جاری در تئاتر مستقل تهران اجرا می شود.

یادآور می شود سلسله نشست های نقد صحنه توسط باشگاه تئاتر فرهنگ سرای ارسباران با همکاری موسسه ی افرا مانا با هدف نقد و بررسی نمایش های در حال اجرای تهران، هر ماه در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.

علاقه مندان برای شرکت در این نشست می توانند در تاریخ یادشده به نشانی خیابان شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان، خیابان جلفا، فرهنگسرای ارسباران، سالن استاد ذوالفقاری مراجعه کنند یا برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۲۲۸۷۲۸۱۸ تماس بگیرند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار