رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹
  • الأحد ۱۳ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 29 November

حامد همایون و امیرعباس گلاب در فیلم سینمایی ماموریت غیر ممکن به کارگردانی یعقوب غفاری بازی می‌کنند. فیلم سینمایی ماموریت غیر ممکن به کارگردانی یعقوب غفاری که این روزها مراحل فیلمبرداری را طی می کند به نیمه رسیده و تا کنون جمشید هاشم پور و پادینا رهنما مقابل دوربین ظاهر شده اند. این فیلم یک […]

حامد همایون و امیرعباس گلاب در فیلم سینمایی ماموریت غیر ممکن به کارگردانی یعقوب غفاری بازی می‌کنند.

فیلم سینمایی ماموریت غیر ممکن به کارگردانی یعقوب غفاری که این روزها مراحل فیلمبرداری را طی می کند به نیمه رسیده و تا کنون جمشید هاشم پور و پادینا رهنما مقابل دوربین ظاهر شده اند.
این فیلم یک طنز اجتماعی با محوریت فرار مغزها و تولید داخلی است.

حامد همایون، امیر عباس گلاب و رضا یزدانی سه خواننده‌ای هستند که در فیلم حضور دارند و قرار است خوانندگان دیگری به این فیلم اضافه شوند.

به گفته یعقوب غفاری کارگردان این فیلم، استفاده از آخرین تکنولوژی روز سینما در زمینه جلوه های ویژه بصری از ویژگی‌های ماموریت غیر ممکن است. خوانندگانِ حاضر در فیلم ماموریت غیرممکن در نقش خود حضور خواهند داشت.

در این فیلم قرار است ۵ خواننده پاپ حضور داشته باشند که تاکنون حضور رضا یزدانی، حامد همایون و امیرعباس گلاب قطعی شده است.

در خلاصه داستان «ماموریت غیر ممکن» آمده است: کریم عاشق خوانندگی است و بدون اینکه بداند دلداده ماموری شده که ماموریت دارد فرمولی را از دانشمندی سرقت کند .پس از متوجه شدن این داستان کریم، ۲ راه بیشتر ندارد…

در این فیلم علی اوجی، سارا خوئینی ها، پادینا رهنما، مهران رجبی، نسرین نصرتی، مینا جعفر زاده، عسل قرایی، پژمان بازغی و جمشید هاشم پور به ایفای نقش می پردازند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار