رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۷ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 3 December

دبیر دومین جشنواره ملی فیلم ایثار و مدیر امور هنری بنیاد شهید و ایثارگران از اکران فیلم‌های راه یافته به جشنواره طی روزهای ۳۰ و ۳۱ تیر ماه خبر داد. سیدمرتضی حسینی دبیر دومین جشنواره ملی «فیلم ایثار» و مدیر امور هنری بنیاد شهید و ایثارگران گفت: فیلم‌های منتخب هیئت داوران در بخش‌های مستند، کوتاه […]

دبیر دومین جشنواره ملی فیلم ایثار و مدیر امور هنری بنیاد شهید و ایثارگران از اکران فیلم‌های راه یافته به جشنواره طی روزهای ۳۰ و ۳۱ تیر ماه خبر داد.

سیدمرتضی حسینی دبیر دومین جشنواره ملی «فیلم ایثار» و مدیر امور هنری بنیاد شهید و ایثارگران گفت: فیلم‌های منتخب هیئت داوران در بخش‌های مستند، کوتاه داستانی، پویا نمایی، نماهنگ و فیلم‌های ۱۲۰ ثانیه‌ای و مردمی طی دو روز ۳۰ و ۳۱ تیر ماه جاری در سینما فلسطین به نمایش در خواهند آمد و عموم علاقه‌مندان می توانند آثار منتخب جشنواره ملی فیلم ایثار را به تماشا بنشینند.

وی تصریح کرد: پس از جمع‌بندی آراء هیئت داوران، جدول اکران فیلم‌ها تنظیم و منتشر می‌شود تا هنرمندان، هنرجویان و مخاطبان جشنواره از زمانبندی اکران آثار مطلع بشوند.

دبیر دومین جشنواره ملی فیلم ایثار با اشاره به رویکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران و توجه ویژه‌ای که به موضوع ایثار و مشارکت اجتماعی‌، اقتصاد مقاومتی، ایثار اجتماعی و سبک زندگی دارد، گفت: فیلم‌های قابل توجهی به لحاظ کیفی و موضوعی به جشنواره رسیده‌اند که به صورت لوح فشرده در اختیار داوران قرار گرفتند. هر یک از داوران رای خود را به صورت جداگانه به آثار دادند تا در نهایت جلسه جمع‌بندی نتایج داوری هر بخش برگزار شد.

وی تصریح کرد: در مرحله اکران شاهد فیلم‌های قابل توجهی از فیلم سازان جوان و صاحب نام کشور خواهید بود . در بخش مستند مجموعه‌ای از بهترین مستند‌های با موضوع ایثار و شهادت که در سال های ۹۳ تا ۹۶ ساخته شده‌اند را خواهید دید.

مدیر امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران زمان برگزاری آیین اختتامیه دومین جشنواره ملی فیلم ایثار را یک مرداد ماه ۱۳۹۷ اعلام کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار