رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 9 May
  • یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۶
  • کد خبر : 31830
  • دسته‌بندی نشده
  • چاپ خبر : پیش تولید سریال «حضرت موسی (ع)» رسماً آغاز شد

مرحله پیش تولید سریال الف وی‍ژه حضرت موسی(ع) در نشست صمیمانه رئیس سازمان صدا و سیما با معاون سیما، رئیس مرکز سیما فیلم و تهیه کننده وکارگردان این سریال رسماً آغاز شد. در این جلسه که در محل حوزه ریاست سازمان صدا وسیما برگزار شد عبدالعلی علی عسکری گفت:  سریال حضرت موسی (ع) باید با […]

مرحله پیش تولید سریال الف وی‍ژه حضرت موسی(ع) در نشست صمیمانه رئیس سازمان صدا و سیما با معاون سیما، رئیس مرکز سیما فیلم و تهیه کننده وکارگردان این سریال رسماً آغاز شد.

در این جلسه که در محل حوزه ریاست سازمان صدا وسیما برگزار شد عبدالعلی علی عسکری گفت:  سریال حضرت موسی (ع) باید با بهترین کیفیت در تاریخ تلویزیون ایران ساخته شود چرا که این موضوع رقبای زیادی دارد و ما باید از همه پیشی بگیریم.

رئیس سازمان صدا و سیما تاکید کرد : تلویزیون همه تلاش و امکانات خود را برای اینکه سریال حضرت موسی جذابترین وتأثیرگذارترین مجموعه  نمایشی تلویزیون به لحاظ طراز و محتوا باشد به کار خواهد گرفت.

دراین جلسه که مرتضی میرباقری معاون سیما، حسین کرمی رئیس مرکز سیما فیلم،‌ سید احمد میرعلایی تهیه کننده و جمال شورجه کارگردان سریال حضرت موسی (ع) نیز حضور داشتند قرار داد تولید این سریال الف ویژه به امضاء رسید و همچنین گزارشیاز آخرین اقدامات انجام شده در مرحله صفر پرو‍ژه و برآورد تولید ، به رئیس سازمان صداو سیما ارائه شد.

 در این گزارش به نهایی شدن نگارش ۴۴ قسمت از این سریال ۵۲ قسمتی اشاره شد که توسط حجتالاسلام سعید بهمنپور با ساختاری جذاب و قوی نوشته شده است همچنین تیم تولید گزارشی از بازبینی لوکیشنهای تاریخی ارائه کردند و طرح توسعه شهرک سینمایی دفاع مقدس (لوکیشن سریال حضرت یوسف (ع)) برای بازسازی بخش‌هایی از مصر باستان توضیح داده شد.

به این ترتیب بعد از سال‌ها تولید سریالهای الف ویژه تاریخی در تلویزیون از سرگرفته شد و به فاصله ۲۰ روز دومین پروژه عظیم تاریخی تلویزیون ایران کلید خورد. سوم آذرماه بود که قرار داد سریال حضرت سلمان فارسی امضا و این سریال نیز وارد فاز پیش تولید شد.

منبع: تسنیم / عکس تزیینی است

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار