رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 12 خبر


  • شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹
  • السبت ۱۴ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 31 October

موزه سینمای ایران میزبان عوامل و بازیگران فیلم«دشت خاموش» که به تازگی جایزه بهترین فیلم بخش افق‌های هفتاد و هفتمین جشنواره فیلم ونیز را دریافت کرده است، می شود. به گزارش سینماخانه به نقل از روابط عمومی موزه سینما، نشست نقد و بررسی«دشت خاموش» به کارگردانی احمد بهرامی و تهیه کنندگی سعید بشیری امروز ۲۹ […]

موزه سینمای ایران میزبان عوامل و بازیگران فیلم«دشت خاموش» که به تازگی جایزه بهترین فیلم بخش افق‌های هفتاد و هفتمین جشنواره فیلم ونیز را دریافت کرده است، می شود.

به گزارش سینماخانه به نقل از روابط عمومی موزه سینما، نشست نقد و بررسی«دشت خاموش» به کارگردانی احمد بهرامی و تهیه کنندگی سعید بشیری امروز ۲۹ شهریورماه ساعت ۱۹ در موزه سینمای ایران برگزار خواهد شد.

در این نشست احمد بهرامی، سعید بشیری،مسعود امینی تیرانی، مهدیه نساج و سحر عصر آزاد به عنوان منتقد- کارشناس حضور دارند.

این برنامه به صورت آنلاین برگزار و از اینستاگرام رسمی موزه سینما به نشانی https://instagram.com/irancinemamuseum پخش خواهد شد.

«دشت خاموش» همچنین جایزه فیپرشی (جایزه انجمن منتقدان جهان) و جایزه اعتماد ملی ایتالیا را دریافت کرده است.

علی باقری، فرخ نعمتی، مهدیه نساج، مجید فرهنگ و تورج الوند در این فیلم نقش آفرینی دارند.

فیلم داستان لطف‌الله مردی تنهاست که به عنوان پیشکار در یک کوره آجرپزی کار می‌کند و رابط میان صاحب کوره و کارگران است. صاحب کوره روزی همه کارگران را جمع کرده و خبری را به آنها می دهد که زندگی همه کارگران را دچار دگرگونی می‌کند.

پخش بین المللی فیلم دشت خاموش به عهده علی قاسمی (شرکت پرشیا فیلم )است.

سینماخانه/ حامد بهجتی

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار