رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۲ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 26 January

امیر غفارمنش کارگردان «۵۲ هرتز» درباره آخرین وضعیت تولید این فیلم توضیح داد. امیر غفارمنش بازیگر و کارگردان سینما، درباره آخرین وضعیت تولید فیلم سینمایی «۵۲ هرتز» گفت: این فیلم در مرحله صداگذاری است که بهمن حیدری و مهدی جمشیدیان آن را پیش می‌برند. ساخت موسیقی آن هم توسط سجاد راد انجام شد و فکر […]

امیر غفارمنش کارگردان «۵۲ هرتز» درباره آخرین وضعیت تولید این فیلم توضیح داد.

امیر غفارمنش بازیگر و کارگردان سینما، درباره آخرین وضعیت تولید فیلم سینمایی «۵۲ هرتز» گفت: این فیلم در مرحله صداگذاری است که بهمن حیدری و مهدی جمشیدیان آن را پیش می‌برند. ساخت موسیقی آن هم توسط سجاد راد انجام شد و فکر می‌کنم حدود یک ماه آینده نسخه نهایی آن برای نمایش آماده شود.

این کارگردان درباره زمان اکران فیلمش بیان کرد: در آینده برای این موضوع برنامه ریزی خواهیم کرد؛ با این وضعیت کرونا سینما‌ها فعلاً تعطیل هستند.

وی درباره قصه «۵۲ هرتز» گفت: این فیلم روایتگر سه قصه در هم تنیده شده است که به موضوع تنهایی آدم‌ها می‌پردازد و با یک پایان خوب تمام می‌شود.

غفارمنش درباره سایر بازیگران این فیلم اظهار کرد: شقایق فراهانی، علیرضا استادی، علیرضا مهران، مهشید جوادی، حمید رشید، علیرضا رسولی، بهروز پیروزیان و … بازیگران فیلم «۵۲ هرتز» هستند.

گفتنی است «۵۲ هرتز» به کارگردانی امیر غفارمنش و تهیه کنندگی ابراهیم اصغری ساخته شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار