رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 20 خبر


  • پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
  • الخميس ۷ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 21 January

به رغم خبر اعلامی جشنواره فیلم فجر اما «مجوز خروج» ساخته کیارش اسدی‌زاده فرم حضور در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر را پر نکرده است. به نقل از روابط عمومی فیلم سینمایی «مجوز خروج» اعلام کرد این فیلم به کارگردانی و تهیه کنندگی کیارش اسدی‌زاده متقاضی شرکت در جشنواره فیلم فجر نیست. با انتشار لیست متقاضیان […]

به رغم خبر اعلامی جشنواره فیلم فجر اما «مجوز خروج» ساخته کیارش اسدی‌زاده فرم حضور در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر را پر نکرده است.

به نقل از روابط عمومی فیلم سینمایی «مجوز خروج» اعلام کرد این فیلم به کارگردانی و تهیه کنندگی کیارش اسدی‌زاده متقاضی شرکت در جشنواره فیلم فجر نیست.

با انتشار لیست متقاضیان سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، نام فیلم «مجوز خروج» بین متقاضیان دیده می‌شود که این فیلم سینمایی اقدام به پر کردن فرم نکرده است و برای شرکت در این رویداد آماده نیست.

مجری طرح این فیلم سینمایی کامبیز بابایی و سرمایه‌گذار آن اکبر سعادت نیا است. همچنین کیارش اسدی‌زاده، شاهرخ کافی و کامبیز بابایی به طور مشترک فیلمنامه «مجوز خروج» را به نگارش در آورده‌اند.

رضا کیانیان، پژمان جمشیدی، کاظم سیاحی، نازنین بیاتی، سروش صحت، نادر فلاح، علی استادی و ستاره پسیانی نیز نقش‌های اصلی این فیلم سینمایی را بر عهده دارند.

«مجوز خروج» چهارمین فیلم سینمایی کیارش اسدی‌زاده است که در فضای متفاوتی از آثار پیشینش کارگردانی شده است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار