رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
  • السبت ۹ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 23 January

به نقل از هالیوود ریپورتر، جشنواره فیلم «گوتنبرگ» سوئد قصد دارد یک هوادار پروپاقرص سینما را برای دیدن تمامی فیلم های امسال فستیوال خود به جزیره ای دور افتاده بفرستد. مسئولان جشنواره فیلم «گوتنبرگ» قرار است امسال برای یک هوادار سینما نهایت فاصله گذاری اجتماعی را انجام دهند، برگزارکنندگان اعلام کرده اند برای رویداد سال ۲۰۲۱ […]

به نقل از هالیوود ریپورتر، جشنواره فیلم «گوتنبرگ» سوئد قصد دارد یک هوادار پروپاقرص سینما را برای دیدن تمامی فیلم های امسال فستیوال خود به جزیره ای دور افتاده بفرستد.

مسئولان جشنواره فیلم «گوتنبرگ» قرار است امسال برای یک هوادار سینما نهایت فاصله گذاری اجتماعی را انجام دهند، برگزارکنندگان اعلام کرده اند برای رویداد سال ۲۰۲۱ خود از یک هوادار سینما دعوت می کنند تا به مدت هفت روز در یک جزیره دور افتاده در دریای شمال فیلم های جشنواره را به تماشا بنشیند.

علاقه مندان می توانند درخواست خود را به صورت آنلاین به وبسایت جشنواره گوتنبرگ به این آدرس (Göteborg’s website) بفرستند.

شخصی که در نهایت برنده شود، به فانوس دریایی پاتر نوستر در یک جزیره کوچک سنگی در ساحل غربی سوئد فرستاده می شود تا در این فانوس دریایی که البته حالا به یک هتل زیبا و تجملی تبدیل شده اقامت کند.

جشنواره فیلم «گوتنبرگ» برای آن هوادارِ سینما اتاق نمایشی در فانوس دریایی تدارک دیده تا در آنجا ۶۰ فیلم بخش رسمی جشنواره سال جاری میلادی فستیوال را تماشا کند.

روند انتحاب آن هوادار نیز این گونه است، ابتدا از متقاضیان اولیه که به صورت آنلاین ثبت نام کرده اند، تعدادی انتخاب می شوند و پس از آن با تک تک این افراد مصاحبه و سپس برنده خوش شانس نهایی انتخاب می شود.

تجربه فیلم دیدن در فانوس دریایی یک جزیره دور افتاده در واکنش به همه گیری بیماری کرونا است، بیماری‌ای که موجب انزوای میلیون ها نفر در سراسر جهان شده است.

جشنواره فیلم «گوتنبرگ» قرار است به صورت آنلاین بین روزهای ۲۹ ژانویه تا ۸ فوریه برگزار شود.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار