رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۴ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 28 January

آزیتا حاجیان بازیگر سرشناس سینما، تئاتر و تلویزیون به مناسبت سالروز تولدش در موزه سینما حضور پیدا کرد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی موزه سینما، همزمان با حضور آزیتا حاجیان در موزه سینما تاریخ شفاهی وی که شامل کودکی، نوجوانی، نحوه آشنایی و ورود به سینما و ناگفته هایی از همکاری […]

آزیتا حاجیان بازیگر سرشناس سینما، تئاتر و تلویزیون به مناسبت سالروز تولدش در موزه سینما حضور پیدا کرد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی موزه سینما، همزمان با حضور آزیتا حاجیان در موزه سینما تاریخ شفاهی وی که شامل کودکی، نوجوانی، نحوه آشنایی و ورود به سینما و ناگفته هایی از همکاری اش با سایر هنرمندان است، ضبط شد.
دزد عروسک ها، سفر جادویی، اوینار، دایان باخ، راز گل شب بو، راه افتخار، آدم برفی، روبان قرمز، موج مرده، شمعی در باد، معادله، باغ فردوس پنج بعداظهر، خط فرضی، محیا، دیوار، خواب زمستانی، سایه ها، تاکسی نارنجی،  لاله، ماه در جنگل، زیر سقف دودی، کیمیا، نجلا، سالهای دور از خانه و … از جمله فیلم ها و سریال هایی است که آزیتا حاجیان در آنها نقش آفرینی کرده است.
آزیتا حاجیان برای فیلم سینمایی «روبان قرمز» برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن در بخش بین الملل جشنواره فیلم فجر شده است.
گفتگوهای تاریخ شفاهی موزه سینمای ایران شامل مصاحبه با پیشکسوتان و صاحب نظران سینمای ایران است و تاکنون تعداد زیادی از هنرمندان جلوی دوربین موزه سینمای  ایران قرار گرفته اند.
به مناسبت زادروز این هنرمند بخش هایی از گفتگوی مفصل وی برای اولین بار منتشر شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار