رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹
  • الخميس ۲۰ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 4 March

تعداد ۲۸ اثر منتخب از نمایش‌های رسیده به دبیرخانه سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر طبق فراخوان، برگزیدگان جشنواره‌های تئاتر استان‌ها و مهمان در بخش مسابقه نمایش‌های صحنه‌ای این رویداد حضور دارند. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر، آثار راه‌یافته به بخش مسابقه نمایش‌های صحنه‌ای سی […]

تعداد ۲۸ اثر منتخب از نمایش‌های رسیده به دبیرخانه سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر طبق فراخوان، برگزیدگان جشنواره‌های تئاتر استان‌ها و مهمان در بخش مسابقه نمایش‌های صحنه‌ای این رویداد حضور دارند.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر، آثار راه‌یافته به بخش مسابقه نمایش‌های صحنه‌ای سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند.

عناوین آثار منتخب از میان آثار متقاضی طبق فراخوان بدون اولویت به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر اعلام می‌شود:

۱.       نمایش «آبگوشت زهرماری» به نویسندگی آرش آبسالان و کارگردانی حسین اسدی از جزیره خارک

۲.       نمایش «اتول سورون» به نویسندگی باقر سروش و کارگردانی شهروز دل افکار از تهران

۳.       نمایش «اسموکینگ روم» به نویسندگی مهدی زندیه و کارگردانی سعید زارعی از تهران

۴.       نمایش «بیست متری جوادیه» به نویسندگی کهبد تاراج و کارگردانی رضا بهرامی از تهران

۵.       نمایش «پنهان خانه پنج در» به نویسندگی حسین کیانی و کارگردانی آرش فلاحت پیشه از تهران

۶.       نمایش «پینوکیو» به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا(اوشان) محمودی از تهران

۷.       نمایش «تن‌ها» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا معروفی از کرج

۸.       نمایش «راشومون» به نویسندگی و کارگردانی احسان عبدالملکی دارایی از رشت

۹.       نمایش «سگدو» به نویسندگی محمد چرمشیر و کارگردانی عباس غفاری از تهران

۱۰.     نمایش «سه شنبه‌های لعنتی» به نویسندگی و کارگردانی محمدمهدی خاتمی از تهران

۱۱.     نمایش «کمدی زا» به نویسندگی و کارگردانی کاوه مهدوی از شهریار

۱۲.     نمایش «نسخ» به نویسندگی امید غفاری و کارگردانی امیرحسین غفاری از تهران

۱۳.     نمایش «هار یا مردی که به هنگامه تولد هر دو دستش پر از خون بود» به نویسندگی و کارگردانی افشین زمانی از تهران

همچنین نمایش‌های زیر به عنوان آثار برگزیده جشنواره‌های تئاتر استان‌ها بدون اولویت و به ترتیب حروف الفبا در جشنواره سی و نهم حضور خواهند داشت:

۱.       نمایش «اپیدمی» به نویسندگی علیرضا امیدی و کارگردانی رضا پورتراب‌زاده از گرگان

۲.       نمایش «باب بارا» به نویسندگی و کارگردانی نیما ایمان‌زاده از سنندج

۳.       نمایش «بهشت حکیم‌الله» به نویسندگی خسرو امیری و کارگردانی ویدا موسوی از اصفهان

۴.       نمایش «بیداری به وقت خون» به نویسندگی و کارگردانی احسان جانمی از اصفهان

۵.       نمایش «چاقوی دم‌کرده شب» به نویسندگی رضا گشتاسب و کارگردانی جلیل امیری از کرمان

۶.       نمایش «خواهرم منم ایسمنه» به نویسندگی احمد ندافی و کارگردانی مشترک سعید یوسفی و علیرضا زارع از یزد

۷.       نمایش «راشومون» به نویسندگی عبدالخالق مصدق و کارگردانی رسول اونق از گرگان

۸.       نمایش «روییدن» به نویسندگی و کارگردانی شعیب مکتب‌داری از سنندج

۹.       نمایش «ریبوت» به نویسندگی و کارگردانی امیرحسین آژیر ارشد از مشهد

۱۰.     نمایش «کمین ژاله» به نویسندگی و کارگردانی حامد مکملی از قزوین

۱۱.     نمایش «ناخوانده» به نویسندگی محمود ناظری و کارگردانی علیرضا(افشین) محمودی از شیراز

۱۲.     نمایش «نگاهم به دریاست تا کسی آب نبرد» به نویسندگی رضا گشتاسب و کارگردانی حسن سبحانی از میناب

عناوین نمایش‌های مهمان این بخش نیز بدون اولویت و به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر است:

۱.       نمایش «آژاکس» به نویسندگی حمیدرضا نعیمی و کارگردانی فاتح بادپروا از مریوان

۲.       نمایش «بین یه عالمه ماهی» به نویسندگی و کارگردانی امیر دلفانی از تهران

۳.       نمایش «یک کاست لته» به نویسندگی هادی زرقانی و کارگردانی محمد اکبری از سبزوار

سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر به دبیری حسین مسافر آستانه ۱۱ تا ۲۱ بهمن ۹۹ برگزار می‌شود. آدرس سایت جشنواره www.fitf.ir است.

اخبار مرتبط

نظرات



آخین اخبار