رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۸ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 2 March

احمد مسجد جامعی با حضور در پردیس سینمایی ایران مال در حاشیه برگزاری سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران گفت: فیلم کوتاه مصداق بارز کم گفتن و گزیده گفتن است و این که چطور باید در یک زمان کم، حرفی درست را مطرح کرد. به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد […]

احمد مسجد جامعی با حضور در پردیس سینمایی ایران مال در حاشیه برگزاری سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران گفت: فیلم کوتاه مصداق بارز کم گفتن و گزیده گفتن است و این که چطور باید در یک زمان کم، حرفی درست را مطرح کرد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، احمد مسجد جامعی عضو شورای اسلامی شهر تهران در حاشیه بازدید از سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران بیان کرد: جشنواره فیلم کوتاه تهران اتفاق مبارکی است. زیرا از جمله پر سابقه ترین رویدادهای سینمایی در کشور است.

وی افزود: همچنین نام تهران برای این جشنواره انتخاب بسیار درستی است. چراکه اکثر جشنواره‌های مهم دنیا نام یک شهر را با خود یدک می‌کشند که این جشنواره هم مطابق این رویه عمل کرده است. این عضو شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: شرایط امسال به واسطه وجود کرونا خاص است، در این شرایط این جشنواره طبیعتا به سوی برگزاری نیمه آنلاین رفته است و یک عدالت سینمایی ایجاد شده و شاهد شرایطی هستیم که هم کلاس‌های آموزشی و هم موضوعات فرهنگی به دست تمام افراد حاضر در کشور می‌رسد.
مسجد جامعی با بیان اینکه برگزاری جشنواره سی و هفتم در شرایط کنونی جای تبریک دارد، گفت: سینمای کوتاه مغفول واقع شده است و با وجود اینکه در میان سینماگران شناخته شده‌تر از بسیاری از گونه‌هاست، اما به آن کمتر پرداخته شده است.
وی با اشاره به اینکه فیلم کوتاه مصداق بارز کم گفتن و گزیده گفتن است، ادامه داد: در فیلم کوتاه این که چطور باید در یک زمان کم، حرفی درست را مطرح کرد، اهمیت دارد. فیلمسازان صاحب نام ما از دل جشنواره فیلم کوتاه و سینمای کودک و نوجوان به سینمای بلند معرفی می‌شوند و این دو سینما در واقع پشتوانه سینمای کشور هستند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار