رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 33 خبر


  • دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
  • الإثنين ۲۴ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 8 March

«میرعباس خسروی‌نژاد»، کارگردان امسال با فیلم کوتاه «آیدین» که محصول مشترک ایران و ترکیه است، در سی‌و‌نهمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد. به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره فیلم فجر، این اثر کوتاه در اطراف و حومه شهر «آیدین» ترکیه فیلمبرداری شد. به گفته کارگردان این پروژه، تولید این فیلم در […]

«میرعباس خسروی‌نژاد»، کارگردان امسال با فیلم کوتاه «آیدین» که محصول مشترک ایران و ترکیه است، در سی‌و‌نهمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره فیلم فجر، این اثر کوتاه در اطراف و حومه شهر «آیدین» ترکیه فیلمبرداری شد. به گفته کارگردان این پروژه، تولید این فیلم در مجموع حدود چهار ماه زمان برد. گروه دو بار به شهر «آیدین» سفر کردند که دفعه اول لوکیشن‌ها بازدید شدند و تحقیق و بررسی انجام گرفت و در سفر دوم فیلمبرداری انجام شد که کار فیلمبرداری حدود ده روز زمان برد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده: آیدین می خواهد برای بازی به بیرون از خانه برود، ولی مادرش به خاطر آلودگی هوا اجازه نمی‌دهد.

تهیه کننده: تحسین ایشبیلن، نویسنده و کارگردان: میرعباس خسروی‌نژاد، بازیگران: حمیرا دوردو، اوزان شن، فیلم‌بردار: صادق سوری، طراحی و ترکیب صدا: آرش قاسمی، صدابردار: مجید نجاتی، مدیر تولید: صفیه تونجر، تدوین: میرعباس خسروی نژاد، جلوه های ویژه کامپیوتری: محسن خیرآبادی، حسن نجفی، روح اله فتاحی، دستیار کارگردان: شهرزاد جوانمنش، مشفق تورگورت، دستیار تهیه کننده: ایلکه کیلینچ، افه انال، مترجم: شهرزاد جوانمنش، طراح پوستر: نوید برهمند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار