رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۱۵ مرداد ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۷ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 6 August

فیلم «لاله» که به زودی پروانه نمایش آن صادر می شود از ۱۳ اسفند روی پرده می رود. فیلم سینمایی «لاله» پس از چند سال توقیف، قرار بود سال گذشته اولین نمایش خود را در سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر داشته باشد که به آن رویداد نرسید. سرانجام در نوروز سال ۹۹ برای اکران نوروزی متقاضی شد […]

فیلم «لاله» که به زودی پروانه نمایش آن صادر می شود از ۱۳ اسفند روی پرده می رود.

فیلم سینمایی «لاله» پس از چند سال توقیف، قرار بود سال گذشته اولین نمایش خود را در سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر داشته باشد که به آن رویداد نرسید. سرانجام در نوروز سال ۹۹ برای اکران نوروزی متقاضی شد که به دلیل شرایط کرونایی کشور، باز هم ممکن نشد.

حال در روزهای گذشته مرتضی شایسته سخنگوی شورای صنفی نمایش از اکران این فیلم در ۲۹ بهمن‌ماه خبر داد که باز هم این اتفاق نیفتاد. خبرهایی به گوش می‌رسید که این فیلم برای اکران در نوروز ۱۴۰۰ متقاضی بوده و از اکران در بهمن‌ماه انصراف داده است ولی روز گذشته سوم اسفندماه، شایسته اعلام کرد «لاله» پروانه نمایش نداشته و می‌بایست ابتدا پروانه نمایش آن صادر شده تا تصمیم‌گیری‌های لازم انجام شود.

طبق پیگیری های خبرنگار صبا، ابتدا اکران «لاله» به دلیل نداشتن پروانه نمایش از ۲۹ بهمن‌ماه به ۶ اسفند انتقال یافت ولی باز هم به دلیل همان مشکل قرار شد در تاریخ ۱۳ اسفندماه اکران شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار