رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۸ شعبان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 11 April

تصاویر تازه منتشرشده از فیلم «شمش طلا»، نشان از رعایت نشدن پروتکل‌های بهداشتی در آخرین روز فیلمبرداری این اثر دارد. یوسف حاتمی‌کیا کارگردان فیلم سینمایی «شمش طلا» از پایان فیلمبرداری این اثر به عنوان اولین فیلم بلند سینمایی خود خبر داد. در تصاویری که این فیلمساز جوان از عکس یادگاری پایان فیلمبرداری این اثر منتشر کرد، تجمع […]

تصاویر تازه منتشرشده از فیلم «شمش طلا»، نشان از رعایت نشدن پروتکل‌های بهداشتی در آخرین روز فیلمبرداری این اثر دارد.

یوسف حاتمی‌کیا کارگردان فیلم سینمایی «شمش طلا» از پایان فیلمبرداری این اثر به عنوان اولین فیلم بلند سینمایی خود خبر داد.

در تصاویری که این فیلمساز جوان از عکس یادگاری پایان فیلمبرداری این اثر منتشر کرد، تجمع افراد در کنار هم نشان از رعایت نشدن فاصله‌گذاری اجتماعی دارد. گرچه وی توضیح داده که فقط برای گرفتن این عکس‌ها ماسک‌ها برداشته شده‌اند.

با توجه به اینکه شرایط کنونی و قرار گرفتن در آستانه پیک چهارم کرونایی و مشاغل حوزه تولیدات نمایشی، به اندازه کافی خطرناک است و هنرمندان نیز در میان افکار عمومی دارای مرجعیت هستند، به نظر می‌رسد حتی برای گرفتن یک عکس بادگاری هم نباید پروتکل‌ها زیر پا گذاشته شود.

امر مهم در پروتکل‌های بهداشتی، فقط زدن یا برداشتن ماسک نیست، بلکه بر اساس توصیه‌های جدید، تجمع افراد هم خطرناک است و موجب شیوع بیماری می‌شود.

این عکس‌ها در حالی منتشر شدند که پیش از این همه عکس‌های منتشرشده از روند تولید فیلم «شمش طلا» با ماسک و رعایت پروتکل‌ها بود.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار