رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 20 April

برنامه «تهران ۲۰» امشب (یکشنبه ۱۰ اسفند ماه) با حضور مهندس عبدالرضا گلپایگانی، معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران به روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود. به گزارش سینماخانه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، در این برنامه به بررسی موضوع شهرفروشی و اقدامات شهرداری برای جلوگیری از آن بر اساس طرح تفصیلی شهر […]

برنامه «تهران ۲۰» امشب (یکشنبه ۱۰ اسفند ماه) با حضور مهندس عبدالرضا گلپایگانی، معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران به روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

به گزارش سینماخانه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، در این برنامه به بررسی موضوع شهرفروشی و اقدامات شهرداری برای جلوگیری از آن بر اساس طرح تفصیلی شهر تهران  پرداخته می‌شود.

مخاطبان برنامه «تهران ۲۰» می توانند پیام های خود را راجع به موضوعات و محورهای برنامه از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۵۲۰ یا با شماره تلفن گویای ٢٧٨۶۵٠۵۵ با ما در میان بگذارند.

«تهران ۲۰» روزهای زوج با اجرای “محمد دلاوری” و روزهای فرد با اجرای “علی مروی” از شنبه تا چهارشنبه هر هفته راس ساعت ۲۰ از شبکه پنج سیما میهمان خانه های مردم ایران خواهد بود. این برنامه کاری از گروه تهران و شهروندی است که به تهیه کنندگی حسن نظری و با سردبیری محمد محسن فیضی پور روانه آنتن شبکه پنج سیما می شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار