رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 22 April

تهیه‌کننده مسابقه تلویزیونی «ایران» توضیحاتی را درباره نحوه پخش این برنامه و تغییرات محتوایی آن در ایام نوروز ارائه کرد. به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، هاشم رضایت تهیه‌کننده مسابقه «ایران» درباره وضعیت پخش این برنامه در نوروز ۱۴۰۰ گفت: در ایام عید مسابقه «ایران» به صورت هر شبی و از […]

تهیه‌کننده مسابقه تلویزیونی «ایران» توضیحاتی را درباره نحوه پخش این برنامه و تغییرات محتوایی آن در ایام نوروز ارائه کرد.


به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، هاشم رضایت تهیه‌کننده مسابقه «ایران» درباره وضعیت پخش این برنامه در نوروز ۱۴۰۰ گفت: در ایام عید مسابقه «ایران» به صورت هر شبی و از ساعت ۱۹:۴۵ از شبکه اول سیما پخش و ساعت‌های هفت و ۱۵ روز بعد بازپخش می‌شود. تمامی قسمت‌ها نیز با حال و هوای نوروز ضبط شده است.
وی افزود: طی چند روز گذشته ضبط مسابقه به پایان رسید و در حال حاضر تنها بخش‌هایی از مونتاژ برخی قسمت‌ها باقی مانده است.
این تهیه‌کننده در ادامه با اشاره به تغییرات ویژه برنامه «ایران» بیان کرد: در قسمت‌های ضبط شده، مسابقه حال و هوایی مفرح و شادتر دارد. ضمن اینکه با استفاده از المان‌های نوروز و تغییراتی در دکور سعی کرده‌ایم برنامه در ایام عید فضایی متفاوت داشته باشد.


رضایت در پایان گفت: مسابقه بزرگ «ایران» با طراحی سوال‌هایی تنها مختص به کشور عزیزمان تلاش دارد تا مخاطبان را با تمامی ظرفیت‌های این مرز و بوم آشنا سازد. خوشحالیم که پس از تولید ۱۴۰ قسمت حالا نه فقط از تهران بلکه از جای جای ایران افراد به همراه دوستان و خانواده‌هایشان متقاضی حضور در مسابقه هستند. امیدواریم در سال جدید و با تغییرات گسترده در آیتم‌ها بتوانیم رضایت‌مندی مردم را از مسابقه به بالاترین میزان ممکن برسانیم.
مسابقه «ایران» با اجرای سعید شیخ‌زاده و کارگردانی سعید رضایت در گروه اجتماعی شبکه یک سیما تهیه و تولید می‌شود.


عکس: نگار طهوری

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار