رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 9 May
  • دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۰
  • کد خبر : 64198
  • دسته‌بندی نشده
  • چاپ خبر : محمد مسلمی با «جمعمون جَمعه» به تلویزیون می‌آید

محمد مسلمی در ایام نوروز با برنامه «جمعمون جَمعه» میزبان خانواده‌ها خواهد بود. محمد مسلمی مجری و بازیگر برنامه‌های تلویزیونی و تئاتر درباره کار جدیدی که قرار است با طراحی، اجرا و کارگردانی او روی آنتن برود، اظهار کرد: «جمعمون جَمعه» نام این برنامه است که به سفارش معاونت سیما ساخته شده است. وی ادامه […]

محمد مسلمی در ایام نوروز با برنامه «جمعمون جَمعه» میزبان خانواده‌ها خواهد بود.

محمد مسلمی مجری و بازیگر برنامه‌های تلویزیونی و تئاتر درباره کار جدیدی که قرار است با طراحی، اجرا و کارگردانی او روی آنتن برود، اظهار کرد: «جمعمون جَمعه» نام این برنامه است که به سفارش معاونت سیما ساخته شده است.

وی ادامه داد: «جمعمون جَمعه» احتمالا طی روزهای آینده پخش خود را آغاز می کند در نوروز نیز روی آنتن می رود البته هنوز شبکه پخش مشخص نیست و احتمالا امروز ۲۵ اسفند مشخص می شود.

کارگردان «جمعمون جَمعه» با اشاره به اینکه در این برنامه میزبان ۳۰ تا ۴۰ مهمان از جمله ورزشکاران و هنرمندان به همراه یکی از فرزندانشان است، مطرح کرد: در این برنامه نمایش، ترانه و مسابقه نیز داریم. این برنامه کار جدیدی در تعامل بین پدر یا مادر با فرزند است.

مسلمی با اشاره به اینکه در هر برنامه میزبان ۲ مهمان خواهیم بود، مطرح کرد: حال خوب کار خوب یکی از بخش های برنامه است که ما با یکی از مهمانان برنامه کار خوبی را انجام می دهیم. در بخش دیگر برنامه ما در استودیو میزبان یک مهمان دیگر که همراه با فرزند، برادرزاده و یا خواهرزاده به «جمع مون جمعه» آمده است، هستیم و قرار است اتفاقات طنزی رخ بدهد.

طراح «جمعمون جَمعه» در پایان با اشاره به اینکه مخاطب این برنامه خانواده است، اظهار کرد: برنامه به صورت تولیدی به تهیه کنندگی وحید رستگار و نویسندگی کریم خودسیانی روی آنتن می رود. لازم است بگویم علی فروتن و حمید گلی در ترکیب برنامه نیستند اما به عنوان مهمان در برنامه حاضر شده اند.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار