رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 24 خبر


  • شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۲۷ شعبان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 10 April

خانم ذاکری، نویسنده، تهیه کننده و کارگردان پیشکسوت انیمیشن کشور و از مدیران سابق معاونت سیما و مرکز پویانمایی صبا  درگذشت. به گزارش سینماخانه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ محمدرحیم لیوانی رییس مرکز پویانمایی صبا ضمن عرض تسلیت به جامعه هنری کشور و خانواده رسانه ملی، پیام تعزیتی به شرح ذیل صادر کرد. […]

خانم ذاکری، نویسنده، تهیه کننده و کارگردان پیشکسوت انیمیشن کشور و از مدیران سابق معاونت سیما و مرکز پویانمایی صبا  درگذشت.

به گزارش سینماخانه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ محمدرحیم لیوانی رییس مرکز پویانمایی صبا ضمن عرض تسلیت به جامعه هنری کشور و خانواده رسانه ملی، پیام تعزیتی به شرح ذیل صادر کرد.

انا لله و انا الیه راجعون
در واپسین  روز های سال و در آستانه نوروز متاسفانه جامعه پویانمایی یکی از یارانش را ازدست داد “سعیده ذاکری” هنرمند، کارگردان و مدیر اسبق گروه تولیدات دو بعدی مرکز پویانمایی صبا به دیدار حق شتافت.
مرحومه فارغ التحصیل رشته پویانمایی از دانشگاه صدا و سیما و از پیشگامان تولید پویانمایی تلویزیونی بود . مجموعه بیاد ماندنی “خداوند لک لک ها را دوست دارد” از یادگارهای ایشان در مقام کارگردانی به همراه شادروان “هما شکیبی” بود که بسیار مورد توجه مخاطبان قرار گرفت. او درعرصه مدیریت نیز دوران پر باری را پشت سر گذاشت و منشا خدمات بسیاری در راه اندازی تولیدات با کیفیت پویانمایی بود. این فقدان غمبار را به همه همکاران محترم مرکز پویانمایی صبا و جامعه پویانمایی کشور صمیمانه تسلیت عرض می کنم و ضمن آرزوی رحمت الهی برای ایشان برای خانواده محترم آن مرحومه مغفوره  از درگاه خداوند بزرگ آرزوی صبر و سلامتی دارم.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار