رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 9 May
  • چهارشنبه ۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۵
  • کد خبر : 64773
  • دسته‌بندی نشده
  • چاپ خبر : هلن میرن بازیگر نقش منفی «شزم» شد

بازیگر سرشناس بریتانیایی در ادامه فیلم «شزم» در نقش منفی ظاهر می‌شود. به نقل از ورایتی، هلن میرن که زمانی در نقش ملکه بریتانیا ظاهر شده بود اکنون در فیلم «شزم! خشم خدایان» که با اقتباس از کمیک‌های دی‌سی ساخته می‌شود در نقش «هِسپِرا» دختر شرور خدای اطلس بازی می‌کند. در عمل همه تیم سازنده […]

بازیگر سرشناس بریتانیایی در ادامه فیلم «شزم» در نقش منفی ظاهر می‌شود.

به نقل از ورایتی، هلن میرن که زمانی در نقش ملکه بریتانیا ظاهر شده بود اکنون در فیلم «شزم! خشم خدایان» که با اقتباس از کمیک‌های دی‌سی ساخته می‌شود در نقش «هِسپِرا» دختر شرور خدای اطلس بازی می‌کند.

در عمل همه تیم سازنده فیلم «شزم!» محصول ۲۰۱۹ دارند برمی‌گردند تا دنباله این فیلم را بسازند. آشر انجل که در نقش دختری نوجوان به نام بیلی باستون بازی کرده بود که هر بار نام شزم را صدا می‌کند او ظاهر می‌شود، از جمله بازیگران گروه قبلی است که در فیلم جدید هم حضور دارد.

دیوید اف سندبرگ کارگردانی این فیلم را برمبنای فیلمنامه‌ای به قلم هنری گایدین انجام می‌دهد.

فیلم «شزم!» فروشی ۳۶۶ میلیون دلاری در بازار جهانی کسب کرد.

نقش هلن میرن تا حدودی مرموز است زیرا هسپرا در کمیک‌های دی‌سی معادل مشخصی ندارد. اما بدون شک درباره قدرت شزم حساس است و استقامت پدرش اطلس، قدرت هرکول، توانایی زئوس، خرد سلیمان، شجاعت آشیل و سرعت عطارد را به ارث برده است.

میرن ۷۵ ساله با بازی در فیلم‌های اکشن بیگانه نیست و به زودی در «اف ۹: افسانه سریع» دیده می‌شود. وی در فیلم «رد» یا «قرمز» در سال ۲۰۱۰ و قسمت دوم آن در سال ۲۰۱۳ در نقش یک قاتل حرفه‌ای بازی کرد. این بازیگر جایزه اسکار را برای بازی در نقش ملکه الیزابت دوم در فیلم «ملکه» در سال ۲۰۰۶ دریافت کرده است.

«شزم! خشم خدایان» قرار است ژوئن ۲۰۲۳ اکران شود.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار