رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 11 خبر


  • سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 20 April

تصویربرداری فاز اول مجموعه نوروزی “دست‌انداز” شبکه نسیم در حالی به پایان رسید که قرار است ادامه آن از عید سعید فطر روی آنتن برود. پخش مجموعه تلویزیونی طنز “دست‌انداز” از ابتدای امسال در شب‌های نوروز از شبکه نسیم آغاز شده است. همزمان با پخش، تصویربرداری فاز اول به پایان رسید و گروه تولید پس […]

تصویربرداری فاز اول مجموعه نوروزی “دست‌انداز” شبکه نسیم در حالی به پایان رسید که قرار است ادامه آن از عید سعید فطر روی آنتن برود.

پخش مجموعه تلویزیونی طنز “دست‌انداز” از ابتدای امسال در شب‌های نوروز از شبکه نسیم آغاز شده است. همزمان با پخش، تصویربرداری فاز اول به پایان رسید و گروه تولید پس از چند روز تعطیلی دوباره ساخت آن را آغاز کرده‌اند و ساناز سماواتی به عنوان جدیدترین بازیگر به جمع بازیگران این مجموعه پیوسته است.

قرار است پخش مجموعه “دست‌انداز” در ۹۰ قسمت و از عید سعید فطر دوباره از سر گرفته شود. مجموعه طنز “دست‌انداز” هر شب حدود ساعت ۲۰ از شبکه نسیم پخش می‌شود.

شهاب عباسی، آرش میراحمدی، ابراهیم شفیعی،کوروش معصومی، مرتضی رستمی، سوسن پرور، میثم رستگاری، فرشته ترابی، شهره اشتری، بهنوش بختیاری، ساناز سماواتی، خشایار راد، افشین سنگ‌چاپ، حمید نیک‌نبرد، بهراد خرازی، پیمان مرادی، فرشته آلوسی، فاطیما درستکار، حمیدعرب، محمد طاهرخانی، سیامک فروغ و حامد میرزاپور در این سریال نقش‌آفرینی کرده‌اند.

منبع: تسنیم

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار