رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 11 خبر


  • سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 20 April

اولین قسمت فصل دوم مجموعه «محرمانه خانوادگی» به کارگردانی حسین فروتن و تهیه‌کنندگی علی نظری از شنبه ۱۴ فروردین ساعت ۲۲ روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود. به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، فصل دوم مجموعه «محرمانه خانوادگی» با تمرکز به ماجراها، بایدها و نبایدها و خاطرات فاصله نامزدی تا ازدواج، میزبان زوج‌های جوان می‌شود. […]

اولین قسمت فصل دوم مجموعه «محرمانه خانوادگی» به کارگردانی حسین فروتن و تهیه‌کنندگی علی نظری از شنبه ۱۴ فروردین ساعت ۲۲ روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، فصل دوم مجموعه «محرمانه خانوادگی» با تمرکز به ماجراها، بایدها و نبایدها و خاطرات فاصله نامزدی تا ازدواج، میزبان زوج‌های جوان می‌شود. این مجموعه به ازدواج و موضوعات پیرامون ازدواج جوانان در این حوزه می‌پردازد.

فصل اول «محرمانه خانوادگی» به موضوع آشنایی تا خواستگاری پرداخت و در فصل دوم ماجراها، بایدها و نبایدها و خاطرات فاصله نامزدی تا ازدواج را تبیین می‌کند که بر اساس همین رویکرد زوج‌های جوان مهمان برنامه می‌شوند و در برابر دوربین از دوران نامزدی‌شان می‌گویند.

مجری برنامه ایمان جلیلی هم سعی می‌کند تا با طرح پرسش‌هایی از خرج و مخارج ازدواج مهمانان سر در بیاورد. به بیان دیگر برخلاف فصل اول، دوربین، مهمان زوج‌ها نمی‌شود و این زوج‌ها هستند که برای گفتگو به استودیوی «محرمانه خانوادگی» می‌آیند.

«محرمانه خانوادگی» کاری از خانه مستند به نویسندگی سید احسان عمادی و سردبیری محمد جباری و اجرای ایمان جلیلی از امشب شنبه ۱۴ فروردین روزهای شنبه تا جمعه هر شب ساعت ۲۲ به مدت ۵۰ دقیقه از شبکه پنج سیما روی آنتن می‌رود و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۱ صبح خواهد بود.

منبع: آنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار