رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۹ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 21 April

جنیفر جیسون لی بازیگر «هشت نفرت انگیز» تارانتینو به عنوان بازیگر نقش اصلی فصل دوم سریال «شکارچیان» انتخاب شد. به نقل از ورایتی، جنیفر جیسون لی بازیگر نامزد جایزه اسکار فیلم «هشت نفرت انگیز» ساخته کوئنتین تارانتینو به صورت رسمی قراردادی برای بازی در نقش محوری فصل دوم سریال «شکارچیان» محصول آینده آمازون امضا کرد. جنیفر جیسون […]

جنیفر جیسون لی بازیگر «هشت نفرت انگیز» تارانتینو به عنوان بازیگر نقش اصلی فصل دوم سریال «شکارچیان» انتخاب شد.

به نقل از ورایتی، جنیفر جیسون لی بازیگر نامزد جایزه اسکار فیلم «هشت نفرت انگیز» ساخته کوئنتین تارانتینو به صورت رسمی قراردادی برای بازی در نقش محوری فصل دوم سریال «شکارچیان» محصول آینده آمازون امضا کرد.

جنیفر جیسون لی قرار است نقش جدیدی را در این سریال با نام «چاوا» که یک شکارچی نازی بلندمرتبه است، ایفا کند.

بازیگر فیلم «دوران پرشور و شر در ریجمونت های» نقش اصلی فصل دوم سریال «شکارچیان» در کنار لوگان لرمن ایفا خواهد. لرمن در این سریال نقش فصل قبلی خود «جونا هیدلبوم» را مجددا بازی می کند.

هنوز مشخص نیست آل پاچینو ستاره نامدار هالیوود، جزو بازیگران فصل دوم سریال است یا نه، این موضوع از این جهت مطرح می شودکه در اپیزود آخر فصل قبلی این سریال کاراکتر لرمن با یافتن هویت شخصیت آل پاچینو به او شلیک کرد و معلوم نیست که آیا کاراکتر پاچینو در این فصل به مجموعه برمی گردد یا نه.

سریال «شکارچیان» با الهام از رخدادهای واقعی از یک گروه موسوم به شکارچیان در نیویورک در سال ۱۹۷۷ ساخته شده است که تصمیم دارند چند تا از افسران رده بالا نازی را که قصد ایجاد رایش چهارم دارند، از بین ببرند.

فصل اول این سریال ۲۱ فوریه ۲۰۲۰ منتشر شد.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار