رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۴ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 16 May

فیلم کوتاه «زنگ تفریح» به کارگردانی نوید نیکخواه آزاد، به عنوان تنها نماینده از ایران، به بخش مسابقه بین‌الملل هجدهمین دوره جشنواره فیلم آلیکانته «Alicante» در اسپانیا راه یافت. این جشنواره، مورد تأیید «جوایز گویا»، مهم‌ترین رویداد سینمایی در اسپانیا است. فیلم کوتاه «زنگ تفریح» با نام اسپانیایی «El Recreo» در اولین اکران رسمی در […]

فیلم کوتاه «زنگ تفریح» به کارگردانی نوید نیکخواه آزاد، به عنوان تنها نماینده از ایران، به بخش مسابقه بین‌الملل هجدهمین دوره جشنواره فیلم آلیکانته «Alicante» در اسپانیا راه یافت. این جشنواره، مورد تأیید «جوایز گویا»، مهم‌ترین رویداد سینمایی در اسپانیا است.


فیلم کوتاه «زنگ تفریح» با نام اسپانیایی «El Recreo» در اولین اکران رسمی در اروپا، در مسابقه بین‌الملل هجدهمین جشنواره آلیکانته «Alicante» به نمایش درمی‌آید و با آثار شاخصی از کلمبیا، آرژانتین، آلمان، انگلستان، پرو، ونزوئلا، اروگوئه، هلند، مکزیک و روسیه به رقابت می‌پردازد.
جوایز گویا «Goya Awards» جایزه ملی و معتبرترین جایزه سینمایی کشور اسپانیاست. «گویا» یکی از معتبرترین جایزه سینمایی جهان به‌شمار می‌رود. جایزه گویا در سال ۱۹۸۷ تأسیس شد و اولین دوره آن در ۱۶ مارس همان سال در محل تئاتر لوپه دوگا شهر مادرید برگزار شد.
پخش جهانی زنگ تفریح برعهده شرکت اسپانیایی «FeelSales» است.
موژان کردی، ریحانه نبی‌یان، نیلوفر شکوهی‌نیا و غزل خلیلی بازیگران این فیلم کوتاه هستند.

منبع: بانی فیلم

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار