رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۴ صفر ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 22 September

مستند کوتاه «فرزندان خونیار» از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در شصت و یکمین دوره جشنواره فیلم کراکوف لهستان که مورد تایید آکادمی اسکار و جوایز سینمای اروپاست، شرکت می‌کند. «فرزندان خونیار» به کارگردانی آرمان قلی‌پوردشتکی، که پیش از این نامزد بهترین مستند کوتاه جشنواره مستند بیگ اسکای آمریکا شده بود، در بخش […]

مستند کوتاه «فرزندان خونیار» از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در شصت و یکمین دوره جشنواره فیلم کراکوف لهستان که مورد تایید آکادمی اسکار و جوایز سینمای اروپاست، شرکت می‌کند.

«فرزندان خونیار» به کارگردانی آرمان قلی‌پوردشتکی، که پیش از این نامزد بهترین مستند کوتاه جشنواره مستند بیگ اسکای آمریکا شده بود، در بخش اصلی رقابت فیلم‌های کوتاه شصت و یکمین دوره جشنواره فیلم کراکوف لهستان هم پذیرفته شد.

جشنواره فیلم کراکوف، از تاریخ ۳۰ می تا ۶ ژوئن (۹ تا ۱۵ خرداد) به دو صورت فیزیکی و آنلاین در کشور لهستان برگزار می‌شود.

«فرزندان خونیار» در این رویداد سینمایی با ۱۱ فیلم مستند دیگر از فرانسه، هلند، کانادا، آمریکا، آلمان، بلژیک، روسیه و… رقابت خواهد کرد و در نهایت فیلم‌های برگزیده این جشنواره وارد رقابت‌های جوایز سینمای اروپا و جوایز اسکار می‌شوند.

این مستند روایت دو برادر و دو خواهر بالای ٧٠ سال است که تاکنون ازدواج نکرده‌اند و مردم روستا آن‌ها را طلسم شده و نفرین شده می‌پندارند…

منبع: خبرآنلاین

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار