رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

مجموعه «رعد و برق» برای دومین بار در ۳ شب اول ماه رمضان به پخش نرسید. شب گذشته ۲۷ فروردین ماه در حالی که قرار بود قسمت دوم از مجموعه تلویزیونی «رعد و برق» به کارگردانی بهروز افخمی روی آنتن شبکه پنج برود، اما این اتفاق نیفتاد و این قسمت پخش نشد. سپس کانال رسمی تلگرام این […]

مجموعه «رعد و برق» برای دومین بار در ۳ شب اول ماه رمضان به پخش نرسید.

شب گذشته ۲۷ فروردین ماه در حالی که قرار بود قسمت دوم از مجموعه تلویزیونی «رعد و برق» به کارگردانی بهروز افخمی روی آنتن شبکه پنج برود، اما این اتفاق نیفتاد و این قسمت پخش نشد.

سپس کانال رسمی تلگرام این سریال، ۴۵ دقیقه پیش از موعد آغاز پخش، از پخش نشدن این قسمت خبر داد و «برخی مشکلات فنی» را دلیل این اتفاق اعلام کرد.

این برای دومین بار در ۳ روز نخست ماه رمضان است که سریال شبکه پنج، از رسیدن به آنتن بازمی‌ماند. قسمت اول این سریال نیز به روز اول ماه رمضان نرسید و با یک روز تاخیر، پنجشنبه ۲۶ فروردین پخش شد.

در اتفاقی در خور توجه، هر ۴ سریال ویژه رمضان امسال تلویزیون، در حال تصویربرداری هستند و هنوز به پایان نرسیده‌اند. در حالی که ۳ روز از ماه رمضان گذشته است، اما تاکنون خبری مبنی بر پایان تصویربرداری هیچ‌کدام از سریال‌ها منتشر نشده است.

به نظر می‌رسد روند تاخیر در پخش یا نرسیدن سریال‌های ماه رمضان در ادامه این ماه نیز اتفاق بیفتد. البته ویروس کرونا و شیوع آن در ادامه دار شدن روند تولید سریال ها تاثیرگذار بوده است.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار