رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۴ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 16 May

برنامه «قوی شو» روایتی مستند از افرادی موفق به تهیه‌کنندگی میلاد معتمدی‌فر و حانیه‌السادات آجودانی شنبه تا چهارشنبه از  شبکه هفت سیما پخش می‌شود. به گزارش سینماخانه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، با توجه به اهمیت شعار سال « تولید ، پشتیبانی ها ‌‌مانع زدایی ها»برنامه «قوی شو» بارویکرد ایجاد اشتغال و کارآفرینی […]

برنامه «قوی شو» روایتی مستند از افرادی موفق به تهیه‌کنندگی میلاد معتمدی‌فر و حانیه‌السادات آجودانی شنبه تا چهارشنبه از  شبکه هفت سیما پخش می‌شود.

به گزارش سینماخانه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، با توجه به اهمیت شعار سال « تولید ، پشتیبانی ها ‌‌مانع زدایی ها»برنامه «قوی شو» بارویکرد ایجاد اشتغال و کارآفرینی در قالب مستند روایی زندگی افراد موفق که با تلاش توانسته اند با تولید داخلی اشتغال زایی داشته باشند را به تصویر می کشد.

تنوع در لوکیشن به لحاظ رنگ‌آمیزی بصری و ایجاد یک برنامه آموزشی مهارتی در کنار فضای مفرح از ویژگی‌های این برنامه انگیزشی محسوب  می‌شود.
نگاه به خانواده، زندگی ایرانی اسلامی، انگیزه و امید از خصوصیاتی است که در برنامه «قوی شو» مورد توجه قرار گرفته است.
برنامه «قوی شو» به تهیه‌کنندگی میلاد معتمدی‌فر و حانیه‌السادات آجودانی در گروه مهارت‌های تخصصی و عمومی  تولید شده و شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۸:۱۰ از شبکه هفت سیما روی آنتن می‌رود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار