رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 18 خبر


  • چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۶ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 16 June

انیمیشن کوتاه «فاضلاب» به کارگردانی مسعود صفری با موضوع ارزهای دیجیتال در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در حال تولید است. به نقل از ارتباطات و اطلاع‌رسانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، انیمیشن کوتاه «فاضلاب» به کارگردانی مسعود صفری با موضوع ارزهای دیجیتال در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در حال تولید است. در […]

انیمیشن کوتاه «فاضلاب» به کارگردانی مسعود صفری با موضوع ارزهای دیجیتال در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در حال تولید است.

به نقل از ارتباطات و اطلاع‌رسانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، انیمیشن کوتاه «فاضلاب» به کارگردانی مسعود صفری با موضوع ارزهای دیجیتال در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در حال تولید است.

در خلاصه داستان انیمیشن ۸ دقیقه ای «فاضلاب» آمده است: «مرد جوان به امید پولدار شدن بی دردسر، در زیرزمین خانه ای قدیمی یک سیستم کامپیوتری و چند ماینر را راه اندازی کرده تا ارز دیجیتال بدست بیاورد، این کسب درآمد خیلی کند پیش میرود تا این که…»

این انیمیشن که با روش استاپ موشن و طراحی دوبعدی تولید می‌شود، اواخر سال ۱۴۰۰ آماده نمایش خواهد شد.
عوامل تولید انیمیشن «فاضلاب» عبارتند از: نویسنده، کارگردان و تهیه کننده:مسعود صفری، انیماتور:مسعود صفری – مجتبی ترکی، استوری بورد: محمود جلالیه، تهیه شده در: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.
منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار