رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۸ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 28 July

دکتر حسین انتظامی با حضور در پردیس سینمایی چارسو، از سی‌و‌هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر بازدید کرد. به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری سی‌و‌هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، دکتر حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی، با همراهی مسعود نجفی مدیرکل روابط عمومی سازمان، عصر امروز دوشنبه ۱۰ خردادماه از سی‌و‌هشتمین جشنواره جهانی فیلم […]

دکتر حسین انتظامی با حضور در پردیس سینمایی چارسو، از سی‌و‌هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر بازدید کرد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری سی‌و‌هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، دکتر حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی، با همراهی مسعود نجفی مدیرکل روابط عمومی سازمان، عصر امروز دوشنبه ۱۰ خردادماه از سی‌و‌هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر بازدید کرد.

رئیس سازمان سینمایی پس‌ از حضور در پردیس چارسو همراه با محمدمهدی عسگرپور، دبیر جشنواره از نمایشگاه «یک لیستی» شامل پوسترهای بین‌المللی دهه ۶۰ و ۷۰ سینمای ایران و پوسترهای سینمایی کوبایی که در طبقه هفتم پدر حال برگزاری است، بازدید کرد.

امیر اسفندیاری معاون دبیر، میثم مزلقانی مدیر اجرایی و سمیه علیپور مدیر روابط عمومی جشنواره سی‌وهشتم در این بازدید، دبیر جشنواره را همراهی می‌کردند.

دکتر حسین انتظامی پس‌ از بازدید از بخش‌های مختلف جشنواره، با حضور در دفتر دبیر این رویداد، به گفت‌وگو با مدیران جشنواره نشست.

سی‌و‌هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، از ۵ تا ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ به دبیری محمدمهدی عسگرپور نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده سینما در تهران، در حال برگزاری است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار