- دوشنبه 17 خرداد 1400 - 18:53
- کد خبر : 69853
- سینمای ایران
برگزیدگان هفدهمین دوره جشنواره ینالمللی فیلم کوتاه دانشجویی «نهال» معرفی شدند. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، برگزیدگان هفدهمین دوره جشنواره بینالمللی فیلم کوتاه دانشجویی نهال روز چهارشنبه دوازدهم خردادماه در مراسم اختتامیه نهال در فرهنگسرای نیاوران معرفی شدند: بهترین فیلم مستند: «عروسک» ساخته الهه اسماعیلی دیپلم افتخار: […]
برگزیدگان هفدهمین دوره جشنواره ینالمللی فیلم کوتاه دانشجویی «نهال» معرفی شدند.
به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، برگزیدگان هفدهمین دوره جشنواره بینالمللی فیلم کوتاه دانشجویی نهال روز چهارشنبه دوازدهم خردادماه در مراسم اختتامیه نهال در فرهنگسرای نیاوران معرفی شدند:
بهترین فیلم مستند:
«عروسک» ساخته الهه اسماعیلی
دیپلم افتخار:
«قرمز وحشی» ساخته محسن روشنروان
بهترین فیلم تجربی:
«هیرودو» ساخته سروش باغبانی
بهترین انیمیشن:
«خولانهوه» ساخته هژیر اسدی «تهیه شده در انجمن سینمای جوانان کردستان»
دیپلم افتخار:
«مالایز» ساخته مشترک لیلا آهنگ، مریم علوی، سارا حنیف، مرضیه کردلو
بهترین فیلم سال اولیِ مستند:
«حاج ابوالقاسم قناد و پسرانش» ساخته مهرداد خاکیدیپلم افتخار:
«ماجرای ماجرا» ساخته مهداد حقیقی
بهترین فیلم سال اولی داستانی:
«سر میز شام» ساخته متین طالبزاده و هادی یغمایی
دیپلم افتخار: «برای بار دوم» ساخته لیلا اخباری
بهترین طرحی صحنه:
فراز مدیری برای «زرد خالدار» محصول مشترک انجمن سینمای جوانان ایران و Menisn Film Production
دیپلم افتخار:
فاطمه کشاورز برای «واحد شش»
بهترین طراحی لباس:
حامد توریکرمی برای «گزارش یک اخراج»
دیپلم افتخار:
لیلا طاهری برای «ماهکان» تهیه شده در انجمن سینمای جوانان کرمان
بهترین صدا:
با احترام به زرد خالدار و ماهکان
مصطفی اکبریمنجیلی، زهره علی اکبری یرای «تهاتر»
بهترین موسیقی:
آنکیدو دارش برای «بازی»
دیپلم افتخار:
محمد مختاری برای «هیرودو»
بهترین بازیگر زن
زارا مولایی برای «گزارش یک اخراج»
دیپلم افتخار:
بهار حسینزاده برای «ماهکان»
بهترین بازیگر مرد
محمدعلی کریمی «گوشت تلخ» به تهیه کنندگی مشترک انجمن سینمای جوانان ایران و فرید حاجی
دیپلم افتخار:
محمد نریمان برای «سایکو»
بهترین تدوین
مصطفی داوطلب برای «سایکو»
دیپلم افتخار:
نیلوفر ترابی برای «اتانازی»
بهترین فیلمنامه
«گزارش یک اخراج» نوشته مشترک طاهره شعبانیان و مصطفی داوطلب
دیپلم افتخار:
«خونمردگی» ساخته امین اناری
بهترین فیلمبرداری:
سیدمحمدرضا سجادی برای «ماهکان» تهیه شده در انجمن سینمای جوانان کرمان
دیپلم افتخار:
حامد حسینیسنگری برای «آن بالا»
بهترین کارگردانی
حسام حسینی و عباس حسینزاده برای «ماهکان» تهیه شده در انجمن سینمای جوانان کرمان
بهترین فیلم
ماهکان» برای حسام حسینی و عباس حسینزاده و حسین فلاح تهیه شده در انجمن سینمای جوانان کرمان
دیپلم افتخار:
«گوشت تلخ» ساخته فرید حاجی تهیه شده در انجمن سینمای جوانان ایران
بهترین فیلم بینالملل
«Adam» ساخته Shoki Lin
دیپلم افتخار:
«Day release » ساخته Martin Winter
جایزه ویژه هیئت داوران
«گزارش یک اخراج» ساخته طاهره شعبانیان
بهترین پوستر
متین خیبلی برای «سقط و کرچک»
بهترین فیلمنامه ساختهنشده
«بلوکانا علیه بلوکانا» نوشته پیام محمودی کردستانی
جایزه ویژه آکادمی
«اسب سفید بالدار» ساخته مهیار ماندگار
بهترین فیلم از نگاه تماشاگران
«پناهجویان» ساخته مشترک مهسا تکش و محمدامین فلاح
نظرات