رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۱۵ مرداد ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۷ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 6 August

برگزیدگان هفدهمین دوره جشنواره‌ ین‌المللی فیلم کوتاه دانشجویی «نهال» معرفی شدند. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، برگزیدگان هفدهمین دوره‌ جشنواره‌ بین‌المللی فیلم کوتاه دانشجویی نهال روز چهارشنبه دوازدهم خردادماه در مراسم اختتامیه نهال در فرهنگسرای نیاوران معرفی شدند: بهترین فیلم مستند: «عروسک» ساخته الهه اسماعیلی دیپلم افتخار: […]

برگزیدگان هفدهمین دوره جشنواره‌ ین‌المللی فیلم کوتاه دانشجویی «نهال» معرفی شدند.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، برگزیدگان هفدهمین دوره‌ جشنواره‌ بین‌المللی فیلم کوتاه دانشجویی نهال روز چهارشنبه دوازدهم خردادماه در مراسم اختتامیه نهال در فرهنگسرای نیاوران معرفی شدند:

بهترین فیلم مستند:

«عروسک» ساخته الهه اسماعیلی

دیپلم افتخار:

«قرمز وحشی» ساخته محسن روشن‌روان

بهترین فیلم تجربی:

«هیرودو» ساخته سروش باغبانی

بهترین انیمیشن:

«خولانه‌وه» ساخته هژیر اسدی «تهیه شده در انجمن سینمای جوانان کردستان»

دیپلم افتخار:

«مالایز» ساخته مشترک لیلا آهنگ، مریم علوی، سارا حنیف، مرضیه کردلو

بهترین فیلم سال اولیِ مستند:

«حاج ابوالقاسم قناد و پسرانش» ساخته مهرداد خاکیدیپلم افتخار:

«ماجرای ماجرا» ساخته مهداد حقیقی

بهترین فیلم سال اولی داستانی:

«سر میز شام» ساخته متین طالب‌زاده و هادی یغمایی

دیپلم افتخار: «برای بار دوم» ساخته لیلا اخباری

بهترین طرحی صحنه:

فراز مدیری برای «زرد خالدار» محصول مشترک انجمن سینمای جوانان ایران و Menisn Film Production

دیپلم افتخار:

فاطمه کشاورز برای «واحد شش»

بهترین طراحی لباس:

حامد توری‌کرمی برای «گزارش یک اخراج»

دیپلم افتخار:

لیلا طاهری برای «ماهکان» تهیه شده در انجمن سینمای جوانان کرمان

بهترین صدا:

با احترام به زرد خالدار و ماهکان

مصطفی اکبری‌منجیلی، زهره علی اکبری یرای «تهاتر»

بهترین موسیقی:

آنکیدو دارش برای «بازی»

دیپلم افتخار:

محمد مختاری برای «هیرودو»

بهترین بازیگر زن

زارا مولایی برای «گزارش یک اخراج»

دیپلم افتخار:

بهار حسین‌زاده برای «ماهکان»

بهترین بازیگر مرد

محمدعلی کریمی «گوشت تلخ» به تهیه کنندگی مشترک انجمن سینمای جوانان ایران و فرید حاجی

دیپلم افتخار:

محمد نریمان برای «سایکو»

بهترین تدوین

مصطفی داوطلب برای «سایکو»

دیپلم افتخار:

نیلوفر ترابی برای «اتانازی»

بهترین فیلمنامه

«گزارش یک اخراج» نوشته مشترک طاهره شعبانیان و مصطفی داوطلب

دیپلم افتخار:

«خون‌مردگی» ساخته امین اناری

بهترین فیلمبرداری:

سیدمحمدرضا سجادی برای «ماهکان» تهیه شده در انجمن سینمای جوانان کرمان

دیپلم افتخار:

حامد حسینی‌‎سنگری برای «آن بالا»

بهترین کارگردانی

حسام حسینی و عباس حسین‌زاده برای «ماهکان» تهیه شده در انجمن سینمای جوانان کرمان

بهترین فیلم

ماهکان» برای حسام حسینی و عباس حسین‌زاده و حسین فلاح تهیه شده در انجمن سینمای جوانان کرمان

دیپلم افتخار:

«گوشت‌ تلخ» ساخته فرید حاجی تهیه شده در انجمن سینمای جوانان ایران

بهترین فیلم بین‌الملل

«Adam» ساخته Shoki Lin

دیپلم افتخار:

«Day release » ساخته Martin Winter

جایزه ویژه هیئت داوران

«گزارش یک اخراج» ساخته طاهره شعبانیان

بهترین پوستر

متین خیبلی برای «سقط و کرچک»

بهترین فیلمنامه ساخته‌نشده

«بلوکانا علیه بلوکانا» نوشته پیام محمودی کردستانی

جایزه ویژه آکادمی

«اسب سفید بالدار» ساخته مهیار ماندگار

بهترین فیلم از نگاه تماشاگران

«پناهجویان» ساخته مشترک مهسا تکش و محمدامین فلاح

اخبار مرتبط

نظرات



آخین اخبار