رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۸ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 28 July

تصویربرداری فیلم کوتاه «خاکْخونی» به نویسندگی و کارگردانی حجت حسینی به پایان رسید. تصویربرداری فیلم کوتاه «خاکْخونی» به نویسندگی و کارگردانی حجت حسینی در کرمان به پایان رسید. حجت حسینی بازیگر و کارگردان تئاتر، فارغ‌التحصیل کارشناسی کارگردانی از هنرهای زیبای دانشگاه تهران و دانشجوی ارشد بازیگری دانشگاه تربیت مدرس، تصویربرداری اولین فیلم کوتاه خود با […]

تصویربرداری فیلم کوتاه «خاکْخونی» به نویسندگی و کارگردانی حجت حسینی به پایان رسید.

تصویربرداری فیلم کوتاه «خاکْخونی» به نویسندگی و کارگردانی حجت حسینی در کرمان به پایان رسید.

حجت حسینی بازیگر و کارگردان تئاتر، فارغ‌التحصیل کارشناسی کارگردانی از هنرهای زیبای دانشگاه تهران و دانشجوی ارشد بازیگری دانشگاه تربیت مدرس، تصویربرداری اولین فیلم کوتاه خود با نام «خاکخونی» را با مدیریت تصویربرداری شایان حبیبی به پایان رساند. این فیلم پانزده دقیقه ای روایتی از معضلات مهاجرت غیرقانونی اتباع افغان به ایران است.

بازیگران اصلی این فیلم میثم دامن زه، ساناز روشنی، سمانه مهدی پور، میلاد اشکانی، یاسر زاغری هستند.

در خلاصه داستان این اثر آمده است: باد می آمد، درخت طاق بالای سرش تکان می خورد و از آن صدای زوزه باد می پیچید و هوره می کشید در دل طاق زار و بلند می شد، اشو داشت با چشمان بسته گوش می داد و با تکه چوبی روی شن ها خش خش می کرد … بشیر کله می کشید و رویا را آرام می کرد.

از دیگر عوامل این فیلم می‌توان به علی محمد رادمنش، عباس حسین زاده و حسام حسینی مشاوران متن و کارگردان، حسن کرامت فر صدابردار، دستیار اول کارگردان سمانه مهدی پور، منشی صحنه سارا طالبیان، دستیار دوم کارگردان بیتا پهلوانی، سرمایه گذاران: فاطمه کاربخش، دانیال گورانی، اجرای گریم: مینا قابلی، آماده سازی و اجرای صحنه: میلاد اشکانی اشاره کرد.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار