رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 12 خبر


  • دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۳ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 2 August

مستند «آماندا» به کارگردانی علی صلح جو در حال تصویربرداری است. مستند پژوهشی «آماندا» در جاده نوین ریلی ابریشم با پیوند های تاریخی در استان گلستان به نویسندگی و کارگردانی علی صلح جو و تهیه کنندگی سید مهدی میرفخرایی در حال تولید و تصویربرداری است. «آماندا» در این ره گذر تاریخی از بازسازی مسیر جاده […]

مستند «آماندا» به کارگردانی علی صلح جو در حال تصویربرداری است.

مستند پژوهشی «آماندا» در جاده نوین ریلی ابریشم با پیوند های تاریخی در استان گلستان به نویسندگی و کارگردانی علی صلح جو و تهیه کنندگی سید مهدی میرفخرایی در حال تولید و تصویربرداری است.

«آماندا» در این ره گذر تاریخی از بازسازی مسیر جاده ابریشم و اهمیت آن در امور فرهنگی و بازرگانی با ساختاری نوین از شرق آسیا تا غرب اروپا و همچنین حوزه خلیج فارس ایران روایت می کند.

تولید مستند آماندا با موضوع جاده ابریشم در مسیر استان های خراسان، گلستان، سمنان، تهران، آذربایجان، استان فارس، خوزستان، سیستان و بلوچستان با محوریت فرهنگ عامه، مشاغل، صنایع دستی، گردشگری به نویسندگی و کارگردانی علی صلح جو و تهیه کنندگی سید مهدی میرفخرایی در حال تولید است.

علی صلح جو در کارنامه خود فیلم های مستندی چون «کارشناسی تعزیه عاشورا»، «مژده ای دل»، «یزله»، «گلی و گل آقا» و تله فیلم «منشی موقت» دارد.

منبع: موج

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار