رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 20 خبر


  • دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Monday 18 October
  • دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۱
  • کد خبر : 70747
  • هنر
  • چاپ خبر : آغاز پیش فروش کمیک «۷.۱۳»

پیش‌فروش تازه‌ترین کمیک استودیو هورخش، «۷.۱۳» از امروز آغاز می‌شود. کمیک «۷.۱۳» به نویسندگی آیدا نوشالی و تصویرگری حمید برغانی، نهمین کمیک منتشر شده توسط انتشارات هورخش است که پیش از این در دوهفته‌نامه «دانستنی‌ها» همشهری به شکل متداوم منتشر می‌شد. این کمیک که قصه‌ای جنایی-تخیلی دارد درباره همکاری مأمور سابق مواد مخدر «مهرداد معین» […]

پیش‌فروش تازه‌ترین کمیک استودیو هورخش، «۷.۱۳» از امروز آغاز می‌شود.

کمیک «۷.۱۳» به نویسندگی آیدا نوشالی و تصویرگری حمید برغانی، نهمین کمیک منتشر شده توسط انتشارات هورخش است که پیش از این در دوهفته‌نامه «دانستنی‌ها» همشهری به شکل متداوم منتشر می‌شد.

این کمیک که قصه‌ای جنایی-تخیلی دارد درباره همکاری مأمور سابق مواد مخدر «مهرداد معین» با شرکتی خصوصی به نام آترون است که از طریق تکنولوژی‌های سایبری و علوم فوق پیشرفته، به صورت مخفیانه، اقدام به مبارزه با گروه‌های نابودگر می‌کند. مهرداد در اولین مأموریت خود باید یاد بگیرد که چگونه در کسری از ثانیه از مکانی به مکان دیگر سفر کند اما این کار عواقبی را به دنبال دارد.

کمیک «۷.۱۳» در ادامه انتشار کمیک‌های انتشارات هورخش بعد از مجموعه چهارجلدی «جمشید»، مجموعه دوجلدی «ارشیا»، «ضحاک» و «تخت جاویدان» منتشر می‌شود.

حمید برغانی، طراحی جلد، لیلا لگزیان، لترینگ، کیاوش جاهدپارسا، نظارت کیفی و سرپرستی تولید کمیک، علی قربانی، نسترن زید و عارفه توکلی مدیریت تولید و آرمان رهگذر و تارا صدیقی هم مدیریت اجرایی این پروژه را بر عهده داشته‌اند.

پیش‌فروش نسخه فیزیکی کمیک «۷.۱۳» از سوی انتشارات هورخش در قطع وزیری و با ۷۲ صفحه از امروز دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ توسط انتشارات هورخش آغاز می‌شود.

گفتنی است نسخه آنلاین این کمیک باقیمت ۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد و نسخه فیزیکی به‌صورت اختصاصی چاپ خواهد شد.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار