رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۳ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 2 August

مستند کوتاه «پرده» ساخته ایمان بهروزی در بخش فیلم های مستند دانشجویی جشنواره فیلم‌ «پارنو» حضور پیدا می کند. به نقل از سایت جشنواره، مستند کوتاه «پرده» ساخته ایمان بهروزی به سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم‌ «پارنو» استونی راه یافت. این مستند کوتاه ۱۴ دقیقه ای در بخش فیلم های مستند دانشجویی جشنواره با فیلم هایی از کشورهای لهستان […]

مستند کوتاه «پرده» ساخته ایمان بهروزی در بخش فیلم های مستند دانشجویی جشنواره فیلم‌ «پارنو» حضور پیدا می کند.

به نقل از سایت جشنواره، مستند کوتاه «پرده» ساخته ایمان بهروزی به سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم‌ «پارنو» استونی راه یافت. این مستند کوتاه ۱۴ دقیقه ای در بخش فیلم های مستند دانشجویی جشنواره با فیلم هایی از کشورهای لهستان و رومانی رقابت می کند.

«پرده» جدیدترین ساخته ایمان بهروزی محصول مشترک ایران و آلمان است. این فیلم کوتاه مستند از دریچه نگاه یکی از ساکنان یک خوابگاه دانشجویی، در دوران قرنطینه در آلمان روایت می‌شود.

در مستند «پرده»، ایمان بهروزی تهیه‌کننده، کارگردان و فیلمبردار، مهدی باقری تدوینگر، رضا تیموری توازن نور و رنگ و احسان افشاریان به عنوان صداگذار همکاری داشته‌اند.

سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم‌ «پارنو» کشور استونی بین روزهای ۱۲ تا ۲۵ جولای برگزار می‌شود. در این رویداد همچنین مستند ۱۵ دقیقه ای «تنها نخواهم ماند» ساخته یاسر طالبی از ایران در بخش بهترین فیلم های کوتاه مستند حضور دارد.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار