رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۳ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 2 August
  • چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۱
  • کد خبر : 70914
  • هنرمندان
  • چاپ خبر : بازی در «مراسم تدفین کلاغ‌ها» تجربه لذت‌بخشی بود

ثمین ولی‌زاده بازیگر نقش اصلی «مراسم تدفین کلاغ‌ها» می‌گوید بازی در فیلم سینمایی «مراسم تدفین کلاغ‌ها» باعث شد که بیشتر به نقش خودم در جامعه و در برابر تک تک آدم‌هایی که با آن‌ها برخورد می‌کنم فکر کنم و مراقب باشم که باعث به وجود آمدن ناراحتی و سختی برای انسان‌های دیگر نشوم. اکران «مراسم […]

ثمین ولی‌زاده بازیگر نقش اصلی «مراسم تدفین کلاغ‌ها» می‌گوید بازی در فیلم سینمایی «مراسم تدفین کلاغ‌ها» باعث شد که بیشتر به نقش خودم در جامعه و در برابر تک تک آدم‌هایی که با آن‌ها برخورد می‌کنم فکر کنم و مراقب باشم که باعث به وجود آمدن ناراحتی و سختی برای انسان‌های دیگر نشوم. اکران «مراسم تدفین کلاغ‌ها» در سینماهای «هنروتجربه» ادامه دارد.

ثمین ولی زاده درباره سابقه بازیگری خود به سایت هنروتجربه گفت: «قبل از بازی فیلم سینمایی «مراسم تدفین کلاغ‌ها» تجربه بازی در چند فیلم کوتاه و دو فیلم داستانی بلند و و دو فیلم که در شبکه هاى استانی پخش شدند را داشتم و در برنامه‌های شبکه استانی بازی داشتم.»

او ادامه داد: «مهدی مرادی دستیار کارگردان فیلم سینمایی «مراسم تدفین کلاغ‌ها» با من تماس گرفت و راجع به پروژه جدید ناصر قهرمانی صحبت کردیم و گفت که عکس‌ها و چند فیلمی که در آن بازی داشتم را دیده‌اند و چهره من مناسب یکی از نقش‌های فیلم سینمایی «مراسم تدفین کلاغ‌ها» است. ناصر قهرمانی را از قبل می‌شناختم و فیلم خوبی از او با نام «به وقت رهایی» را هم دیده و دوست داشتم و طبیعتا مشتاق همکاری با او شدم. قراری در دفتر کار مهدی مرادی گذاشتیم و با ناصر قهرمانی درباره فیلم صحبت کردیم. چون موضوع فیلم درباره جامعه و مشکلات زنان بود صحبت‌ها برایم جذاب‌تر شد و با دقت به حرف‌های قهرمانی گوش دادم و همزمان می‌توانستم آن نقش را تصور کنم.»

ولی‌زاده با اشاره به اینکه محمود نظرعلیان بازیگری بسیار توانا است و حضورش در فیلم «مراسم تدفین کلاغ‌ها» تاثیرگذار و مفید است و امیدوارم شانس همکاری دوباره با او پیش بیاید اضافه کرد: «حضور در کنار بازیگرانی مثل رها پوررحمتی و علی رضایی‌راد که بازیگران خوب تئاتر هستند تجربه لذت‌بخشی بود و از بازی هر کدام نکات مفیدی یاد گرفتم. سروش تختی و میلاد صالحی هم دو بازیگر دیگر فیلم هستند که از همکاری با آنها خوشحالم.»

او تصریح کرد: «بازی در این فیلم همچون کلاس درس بود و بیشتر از همه از ناصر قهرمانی، محمود نظرعلیان و محمدتقی سپهری فیلمبردار خوب و با اخلاق فیلم یاد گرفتم. ناصر قهرمانی کمک شایانی داشت تا نقش را بهتر درک کنم و با صبر و آرامش سوالات من را جواب می‌داد، سپهری به من آموخت درک کنم که چطور چهره و نگاه من در قاب دوربین بهتر و اصولی‌تر دیده شود.»

این بازیگر جوان همچنین گفت: «بازی در فیلم سینمایی «مراسم تدفین کلاغ‌ها» باعث شد که بیشتر به نقش خودم در جامعه و در برابر تک تک آدم‌هایی که با آن‌ها برخورد می‌کنم فکر کنم و مراقب باشم که باعث به وجود آمدن ناراحتی و سختی برای انسان‌های دیگر نشوم.»

ثمین ولی‌زاده با تاکید بر اهمیت «هنروتجربه» بیان کرد: «امروز «هنروتجربه» جای خود را در میان اهالی سینما باز کرده و تاثیرگذاری آن جای بحث ندارد. خوشحالم اکران «مراسم تدفین کلاغ‌ها» در سینماهای «هنروتجربه» است و امیدوارم مخاطبین فیلم را دوست داشته باشند.»

منبع: هنروتجربه

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار