رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 24 خبر


  • سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۷ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 27 July

مجید خدایی از پیشکسوتان کشتی که سابقه حضور در المپیک آتن و قهرمانی جهان را دارد امشب مهمان برنامه دست در دست شبکه دو می‌شود. به نقل از روابط عمومی شبکه دو، «دست در دست» در این قسمت از برنامه میزبان مجید خدایی کشتی گیر و مربی کشتی آزاد و دارنده نشان برنز قهرمانی جهان، […]

مجید خدایی از پیشکسوتان کشتی که سابقه حضور در المپیک آتن و قهرمانی جهان را دارد امشب مهمان برنامه دست در دست شبکه دو می‌شود.

به نقل از روابط عمومی شبکه دو، «دست در دست» در این قسمت از برنامه میزبان مجید خدایی کشتی گیر و مربی کشتی آزاد و دارنده نشان برنز قهرمانی جهان، قهرمانی آسیا و افتخارآفرینی در المپیک ۲۰۰۴ آتن و … است که با حضور در این برنامه با سیاوش عقدایی مجری برنامه پیرامون نشر خوبی در فضای مجازی و گسترش نیکی از فضای مجازی تا دنیای حقیقی گفت‌وگویی را رقم می زند.

«دست در دست» یک شب‌نشینی و دورهمی از جنس مردم است. مهمانانی از اقشار مختلف شامل هنرمندان، ورزشکاران و چهره‌های شناخته شده، نخبگان جوان و نیروهای جهادی دور یک میز کنار هم قرار می‌گیرند و درباره یک موضوع واحد از مباحث روز گرفته تا موضوعات و دغدغه‌های اصلی مردم، کرونا و … با هم گفتگویی را پیش می‌برند.

«دست در دست» کاری است از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه‌کنندگی هادی خدّادی و اجرای سیاوش عقدایی که ساعت ۲۳ روانه آنتن می شود.

منبع: آنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار