رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 25 خبر


  • سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۷ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 27 July

«سرنوشت» به کارگردانی یاسر طالبی در پنجاه و پنجمین جشنواره فیلم کارلووی واری پذیرفته شد. تازه‌ترین ساخته یاسر طالبی پس از موفقیت مستند دلبند، مستند سرنوشت است که نزدیک به سه سال از آغاز کار آن می‌گذرد. این فیلم پس از تصویربرداری دو ساله اکنون در مرحله پس‌تولید است. نسخه راف‌کات این مستند در بخش «پروژه‌های در حال تولید پنجاه و […]

«سرنوشت» به کارگردانی یاسر طالبی در پنجاه و پنجمین جشنواره فیلم کارلووی واری پذیرفته شد.

تازه‌ترین ساخته یاسر طالبی پس از موفقیت مستند دلبند، مستند سرنوشت است که نزدیک به سه سال از آغاز کار آن می‌گذرد. این فیلم پس از تصویربرداری دو ساله اکنون در مرحله پس‌تولید است.

نسخه راف‌کات این مستند در بخش «پروژه‌های در حال تولید پنجاه و پنجمین جشنواره فیلم کارلووی واری» که مهم‌ترین رویداد سینمایی مرکز و شرق اروپاست پذیرفته شده است.

۱۲ پروژه از جمله مستند سینمایی سرنوشت به کارگردانی یاسر طالبی و تهیه‌کنندگی مشترک الهه نوبخت و یاسر طالبی برای کسب جایزه حمایتی بهترین پروژه مرحله تولید رقابت می‌کنند. سرنوشت (destiny) محصول ایران، فرانسه، آلمان و نروژ است.

سرنوشت، داستان دختر نوجوانی به نام سحر و پدرش، رحیم است. داستانی از تردید، عشق و جاودانگی!…

تصویربرداری این مستند در چهار فصل و در شمال ایران از سال ۱۳۹۷ آغاز شد و در اسفندماه ۱۳۹۹ به پایان رسید. قرار است این مستند ۸۰ دقیقه‌ای در سال ۲۰۲۲ رونمایی شود.
پیشتر مستند نیمه‌بلند دلبند را طالبی و نوبخت ساخته بودند که در عرصه بین‌الملل یکی از موفق‌ترین آثار مستند کشورمان بوده است.

سرنوشت در بخش فیلم‌های در دست تولید با رقبایی از لهستان، رومانی، اوکراین، فرانسه، آلمان، آرژانتین، روسیه و گرجستان به رقابت می‌پردازد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار