رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰
  • الجمعة ۱۶ صفر ۱۴۴۳
  • 2021 Friday 24 September
  • شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۰
  • کد خبر : 72688
  • تئاتر
  • چاپ خبر : پوستر نمایش «ببو» منتشر شد
دو روز پیش از آغاز اجرا

پوستر نمایش «ببو» منتشر شد

از پوستر نمایش «ببو» با طراحی محمدصادق زرجویان رونمایی شد به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی گروه، دو روز مانده به آغاز اجرا، از پوستر نمایش «ببو» با طراحی محمدصادق زرجویان رونمایی شد. نویسنده و کارگردان نمایش «ببو» که از دوشنبه ۴مرداد اجراهای خود را در سالن گلایل پردیس تئاتر شهرزاد آغاز […]

از پوستر نمایش «ببو» با طراحی محمدصادق زرجویان رونمایی شد

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی گروه، دو روز مانده به آغاز اجرا، از پوستر نمایش «ببو» با طراحی محمدصادق زرجویان رونمایی شد. نویسنده و کارگردان نمایش «ببو» که از دوشنبه ۴مرداد اجراهای خود را در سالن گلایل پردیس تئاتر شهرزاد آغاز می‌کند، مهیار شیروانی است و بازیگران این نمایش(به ترتیب الفبا) عبارت از؛ پرستو الماس، نیکو پشوتن، عماد جاویدپور، مسعود رمضانی هستند. همچنین از دیگر عوامل این گروه نمایشی می‌توان به؛ «‌‎مجری طرح: محمد گودرزیانی»، «‌‎طراح نور: رضا خضرایی»، «‌‎طراح گریم: مریم سالاروند»، «‌‎مشاور طراحی صحنه: هادی بادپا»، «‌‎موسیقی: پوریا مهدی»، «گروه کارگردانی: ایمان حسینی و دانیال کریمی»، «‌‎مدیر اجرا: محمدرضا اربابی‌نیا»، «‌‎مدیر روابط‌عمومی: امیر قالیچی» و «‌‎مشاور رسانه‌ای: امیر پارسائیان‌مهر» این نمایش را بر عهده دارد.

در خلاصه این نمایش که ژانری کمدی دارد، اینگونه آمده است که؛ در یکی از روزهایی که خانه‌ خالیست و مادر کامبیز در خانه حضور ندارد، او همدستان کلاه‌بردارش را در حین سرقت اشیاء باستانی، در زیر زمین خانه شان گروگان گرفته. ناگهان مادرش به خانه باز می گردد و با این صحنه گروگان‌گیری روبرو می‌شود. کاراکترهای داستان در موقعیتی که اعتماد کردن، سخت‌ترین کار است، باموانع شخصیتی‌شان برای مورد اعتماد قرار گرفتن مواجه می شوند.
مهیار شیروانی که در کارنامه خود، نویسندگی و کارگردانی نمایش «یه هفته بعد هفته قبل» و همچنین نویسندگی و کارگردانی فیلم کوتاه «جنگل آسفالت» را دارد، از زمستان سال ۱۳۹۸ و پیش از آغاز پاندمی بیماری کرونا، به همراه گروه بازیگرانش تمرینات نمایش «ببو» را آغاز کرده بود.
یادآور می شود پیش‌فروش تخفیف‌دار نمایش «ببو» در سایت تیوال آغاز شده و این نمایش اجراهای خود را از ساعت ۲۰:۳۰ روز دوشنبه، چهارم مردادماه سال یک هزار و چهارصد، در سالن گلایل پردیس تئاتر شهرزاد آغاز می کند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار