رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۱ صفر ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 19 September

پروانه ساخت نخستین سریال نمایش خانگی تهمینه میلانی صادر شد. تهمینه میلانی پروانه ساخت اولین سریال نمایش خانگی خود با عنوان «راه میانبر» را دریافت کرد. بر اساس فهرست تازه پروانه‌های ساخت که ۶ مردادماه از سوی سازمان سینمایی منتشر شد، میلانی فیلمنامه این سریال را نوشته و همسرش محمد نیک‌بین که تهیه‌کننده اغلب کارهای اوست، این سریال را […]

پروانه ساخت نخستین سریال نمایش خانگی تهمینه میلانی صادر شد.

تهمینه میلانی پروانه ساخت اولین سریال نمایش خانگی خود با عنوان «راه میانبر» را دریافت کرد.

بر اساس فهرست تازه پروانه‌های ساخت که ۶ مردادماه از سوی سازمان سینمایی منتشر شد، میلانی فیلمنامه این سریال را نوشته و همسرش محمد نیک‌بین که تهیه‌کننده اغلب کارهای اوست، این سریال را تهیه خواهد کرد.

سریال نمایش خانگی «راه میانبر» اولین تجربه تهمینه میلانی در کارگردانی یک مجموعه است. این فیلمساز در بیش از سه دهه فعالیت خود به عنوان کارگردان، تاکنون سریالی نساخته است.

این سریال برای قسمت‌های یک تا ۲۰ پروانه ساخت دریافت کرده، بنابراین حداقل ۲۰ قسمت خواهد داشت.

هنوز پلتفرم پخش‌کننده مجموعه «راه میانبر» مشخص نشده است.

نکته جالب آن که اولین سریال نمایش خانگی تهمینه میلانی در حالی پروانه ساخت گرفته که نام آن در فهرست آثار در نوبت بررسی در شورای پروانه ساخت غیرسینمایی که ۲۲ تیرماه اعلام شد، به چشم نمی‌خورد.

پیشتر محمد نیک‌بین از ساخت سریالی برای نمایش خانگی با عنوان موقت «رو در رو» به نویسندگی و کارگردانی تهمینه میلانی خبر داده بود.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار