رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 21 October

شبکه چهار مینی‌سریال خارجی «دوشیزه اسکارلت و دوک» را پخش می‌کند. به نقل از کانال اطلاع‌رسانی شبکه چهار سیما، فصل اول مینی‌سریال جدید شش قسمتی «دوشیزه اسکارلت و دوک» (Miss Scarlet and the Duke) پخش خود را از شنبه ۱۳ شهریورماه ساعت صفر بامداد، از شبکه چهار سیما آغاز می‌کند. این مینی‌سریال جنایی، محصول سال […]

شبکه چهار مینی‌سریال خارجی «دوشیزه اسکارلت و دوک» را پخش می‌کند.

به نقل از کانال اطلاع‌رسانی شبکه چهار سیما، فصل اول مینی‌سریال جدید شش قسمتی «دوشیزه اسکارلت و دوک» (Miss Scarlet and the Duke) پخش خود را از شنبه ۱۳ شهریورماه ساعت صفر بامداد، از شبکه چهار سیما آغاز می‌کند.

این مینی‌سریال جنایی، محصول سال ۲۰۲۰ انگلستان، توسط راشل نیو (Racheal New) ساخته شده است و بازیگرانی همچون کیت فیلیپس (Kate Phillips)، استوارت مارتین (Stuart Martin) و کتی بلتون (Cathy Belton) در آن ایفای نقش کرده‌اند.

داستان‌ این مجموعه، قصه «الیزا اسکارلت» است که در لندن دوره ویکتوریا زندگی می‌کند. او هنگام فوت پدرش بی‌پول می‌ماند، بنابراین تصمیم می‌گیرد تا آژانس کارآگاهی پدرش فعال باقی بماند و شخصا به جای او به فعالیت ادامه دهد، اما برای فعالیت در دنیای مردسالاری حل جنایت، با بازرسی به نام کارآگاه «ویلیام ولینگتون» معروف به «دوک» همکاری می‌کند.

«دوشیزه اسکارلت و دوک» از سایت تخصصی IMDB امتیاز ۷.۵ از ۱۰ را کسب کرده و به انتخاب مخاطبان و منتقدان این سایت به عنوان یکی از سریال‌های محبوب سال ۲۰۲۰ شناخته شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند تکرار این مجموعه را در ساعت‌های ۱۱ و ۱۸ تماشا کنند.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار