رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۱ صفر ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 19 September

فیلم کوتاه «بی‌پایان» به کارگردانی علی‌رضا عالی‌مهر آماده نمایش شد. به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم کوتاه «بی‌پایان» به کارگردانی علی‌رضا عالی‌مهر بعد از طی مراحل فنی آماده نمایش شد. این فیلم روایت یک روز از زندگی پدر و پسری کارتن‌خواب است که مشغول جمع‌آوری ضایعات در سطح شهر هستند تا در پایان روز […]

فیلم کوتاه «بی‌پایان» به کارگردانی علی‌رضا عالی‌مهر آماده نمایش شد.

به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم کوتاه «بی‌پایان» به کارگردانی علی‌رضا عالی‌مهر بعد از طی مراحل فنی آماده نمایش شد.

این فیلم روایت یک روز از زندگی پدر و پسری کارتن‌خواب است که مشغول جمع‌آوری ضایعات در سطح شهر هستند تا در پایان روز با فروش این ضایعات هزینه زندگی کارتن‌خوابی و مصرف مواد مخدر پدر را فراهم کنند؛ اما در این مسیر … .

بازیگران این فیلم کوتاه که عمدتا از میان افراد مددجوی «موسسه طلوع بی‌نشان‌ها» انتخاب شده‌اند عبارتند از: ماهان چهری، محمدرضا برزا، جواد قاسمی، ابراهیم شهری، سیداصغر موسوی، مرتضی احمدزاده، ایرج امیر، علی عابدینی، علی محفوظی و فرزاد سلگی.

«بی پایان»/ برنامه ریز: روژان کردنژاد، دستیار کارگردان: امیر عباسی، منشی صحنه: نغمه عزیزی، تصویربردار: امیرخاکساری، دستیار تصویر: ارسلان زارعی، تدوینگر: علیرضا خاکساری، طراح‌صحنه و لباس: مهران زائر حسینی، گریم: معصومه جاوید، اصلاح رنگ و نور: فربد جلالی، صدابردار: علی ذوالفقاری، صداگذار: محمد مهدی جواهری زاده، مدیر تولید: عرفان قنبری، عکاس: سمیرا ترکمن پری، روابط‌ عمومی: وحید یگانه.

«بی‌پایان» در اولین حضور خود در جشنواره‌های سینمایی به جشنواره فیلم HECare Film Festival راه پیدا کرده است.

منبع: هنروتجربه

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار