رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 12 خبر


  • پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 21 October

محمد بحرانی با انتشار عکسی از عروسک «جناب خان» در کنار مهدی برقعی و حامد ذبیحی تأکید کرد که این دو تنها عروسک‌گردانان «جناب خان» هستند و خواهند بود. محمد بحرانی، صداپیشه «جناب خان» عنوان کرده است: بزرگان، بزرگواران، تحلیلگران، رفقا اگر صلاح می‌دانید، قبل از پخش هر خبری یا تحلیل هر خبری کمی راجع […]

محمد بحرانی با انتشار عکسی از عروسک «جناب خان» در کنار مهدی برقعی و حامد ذبیحی تأکید کرد که این دو تنها عروسک‌گردانان «جناب خان» هستند و خواهند بود.

محمد بحرانی، صداپیشه «جناب خان» عنوان کرده است: بزرگان، بزرگواران، تحلیلگران، رفقا اگر صلاح می‌دانید، قبل از پخش هر خبری یا تحلیل هر خبری کمی راجع به آن تحقیق کنید. عروسک‌گردان‌های جناب خان از بدو تولد جناب خان در مجموعه‌ «کوچه مروارید» تا بعدا در «خندوانه» در تمام فصول و تمام قسمت‌ها دو نفر بودند: «مهدی برقعی» و «حامد ذبیحی».

بحرانی تاکید کرده است: «هرگز هم در هیچ قسمتی و هیچ جا کس دیگری نبوده، کمک هم نداشتند. به‌سادگی با دیدن تیتراژ این برنامه‌ها در این سال‌ها می‌تونین این مسئله رو متوجه شوید. مادامی هم که قرار باشد جناب خان حیات داشته باشد حتما عروسک‌گردان‌ها همین دو رفیق قدیمی من خواهند بود اگر عمری باشد.»

«در این سال‌های کار ما با جناب خان، خیلی‌ها در پشت صحنه با جناب خان عکس گرفتند. اما هر کس که با جناب‌خان عکس داشته باشد که عروسک‌گردان جناب خان نیست. خانم علوی که این روزها عکسشان به‌عنوان عروسک‌گردان جناب‌خان مطرح شده در فصل دوم «خندوانه» در چند قسمت به عنوان بازیگر حضور داشتند و هرگز عروسک‌گردان جناب خان نبودند. عکس ایشان با جناب خان هم مربوط به همان پشت صحنه‌ فصل دوم است.»

محمد بحرانی نوشته است: «بنده در مقام قضاوت راجع به پوشش هیچکس در هیچ جا نیستم و شایستگی چنین قضاوتی را ندارم و این متن صرفاً در مورد تصحیح اخبار در مورد عروسک‌گردان‌های جناب خان بود.»

او تاکید کرده است: «واقعا عروسک‌گردانی از سخت‌ترین شغل‌های دنیاست و خیلی ازخودگذشتگی می‌خواهد که همیشه سعی کنی دیده نشی تا عروسکت دیده بشود. به مهدی و حامد و همه عروسک‌گردان‌هایی که این سال‌ها با آنها کار کردم خسته نباشید می‌گویم.»

منبع: آنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار