رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 21 October

با دیدار سلمان خان و وزیر فرهنگ ترکیه، کار فیلمبرداری فیلم «تایگر ۳» در استانبول شروع شد. به نقل از ان‌دی، «تایگر ۳» که با بازی سلمان خان و کاترینا کیاف ساخته می‌شود یکی از فیلم‌هایی است که مدت‌هاست طرفدارانش در انتظار ساخته شدن آن بوده‌اند. این در حالی است که به تازگی اعلام شد […]

با دیدار سلمان خان و وزیر فرهنگ ترکیه، کار فیلمبرداری فیلم «تایگر ۳» در استانبول شروع شد.

به نقل از ان‌دی، «تایگر ۳» که با بازی سلمان خان و کاترینا کیاف ساخته می‌شود یکی از فیلم‌هایی است که مدت‌هاست طرفدارانش در انتظار ساخته شدن آن بوده‌اند.

این در حالی است که به تازگی اعلام شد عمران هاشمی هم به ترکیه رفته تا با این دو بازیگر بالیوودی در این فیلم همراه شود.

«ببر ۳» شاهد بازی سلمان خان در نقش اصلی و عمران هاشمی در نقش منفی فیلم خواهد بود.

عمران هاشمی ۶ ماه مشغول بدنسازی بود تا بتواند در این فیلم بازی کند. دو روز پیش وی با انتشار تصویری از خود از فرودگاه به هوادارانش خبر داد که دارد به ترکیه می‌رود تا به سلمان خان در این فیلم ملحق شود.

سلمان خان و کاترینا کیاف بمبئی را حدود یک هفته پیش ترک کردند تا برای یک برنامه طولانی دو ماهه، کار فیلمبرداری این فیلم را به انجام برسانند.

فیلمبرداری این فیلم در ۵ کشور انجام می‌شود و چندی پیش تصاویری از سلمان خان و کاترینا کیاف از روسیه منتشر شد.

سومین فیلم «ببر» را مانیش شرما کارگردانی می‌کند که جایگزین علی عباس ظفر شده است. علی عباس ظفر به دلیل مشغله‌هایی که داشت نتوانست با این فیلم همکاری قبلی خود را ادامه دهد.

وزیر فرهنگ ترکیه با انتشار تصویر ملاقاتش با سلمان خان در اینستاگرام تاکید کرد که کشورش آماده است تا میزبان فیلم‌ها و پروژه‌های بزرگ بین‌المللی باشد.

این فیلم سومین فیلم از فیلم‌های «ببر» ساخته کبیر خان است که با فیلم «یک ببر» در سال ۲۰۱۲ شروع شد. فیلم دوم نیز با عنوان «تایگر زنده است» سال ۲۰۱۷ راهی سینماها شد. سلمان خان بار دیگر در این فیلم در نقش آویناش سینگ مامور ویژه بازی می‌کند. انتظار می‌رود فیلم سوم سال آینده اکران شود.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار