رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 34 خبر


  • چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۴ صفر ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 22 September

فیلم‌ سینمایی «خداحافظ دختر شیرازی» با حضور در جشنواره بین‌المللی عشق در آمریکا موفق به نامزدی در پنج رشته‌ اصلی شد. فیلم‌ سینمایی «خداحافظ دختر شیرازی» به کارگردانی افشین هاشمی و تهیه‌کنندگی زنده‌یاد فرشته طائرپور با حضور در جشنواره بین‌المللی عشق در آمریکا موفق به نامزدی در پنج رشته‌ اصلی این فستیوال شد. در فهرست نامزدهای جشنواره‌ بین‌المللیِ عشق، افشین […]

فیلم‌ سینمایی «خداحافظ دختر شیرازی» با حضور در جشنواره بین‌المللی عشق در آمریکا موفق به نامزدی در پنج رشته‌ اصلی شد.

فیلم‌ سینمایی «خداحافظ دختر شیرازی» به کارگردانی افشین هاشمی و تهیه‌کنندگی زنده‌یاد فرشته طائرپور با حضور در جشنواره بین‌المللی عشق در آمریکا موفق به نامزدی در پنج رشته‌ اصلی این فستیوال شد.

در فهرست نامزدهای جشنواره‌ بین‌المللیِ عشق، افشین هاشمی نامزد بهترین کارگردانی، فیلمنامه و بازیگر مرد، شبنم مقدمی نامزد بهترین بازیگر زن، محمد حدادی نامزد بهترین فیلمبرداری و ویلیام نیّری نامزد بهترین موسیقیِ متن از این‌ فستیوال شدند.

جشنواره فیلم عشق (love International film festival) هر ساله در لس آنجلس برگزار می شود و فیلم‌های بسیاری با مضمون عشق از کشورهای مختلف در آن شرکت می کنند.

«خداحافظ دختر شیرازی» آبان سال ۹۸ روی پرده‌ سینماها رفت و در آن شبنم مقدمی، افشین هاشمی، آیسان حداد بازی کرده‌اند و رویا تیموریان، حسین یاری، هومن برق‌نورد، مونا فرجاد، و هدایت هاشمی در آن حضور افتخاری داشتند.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار