رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰
  • الجمعة ۱۶ صفر ۱۴۴۳
  • 2021 Friday 24 September

فیلم کوتاه «باغی در شوره‌زار» ساخته قصیده گلمکانی از اسپانیا جایزه گرفت. فیلم کوتاه باغی در شوره‌زار ساخته قصیده گلمکانی موفق به کسب جایزه بهترین فیلم از جشنواره اسپانیایی «Ahora es Corto» شد. باغی در شوره‌زار که در روسیه و ایران فیلمبرداری شده است، داستان زنی را روایت می‌کند که پس از سال‌ها زندگی مشترک، تصمیم به ترک همسرش می‌گیرد. […]

فیلم کوتاه «باغی در شوره‌زار» ساخته قصیده گلمکانی از اسپانیا جایزه گرفت.

فیلم کوتاه باغی در شوره‌زار ساخته قصیده گلمکانی موفق به کسب جایزه بهترین فیلم از جشنواره اسپانیایی «Ahora es Corto» شد.

باغی در شوره‌زار که در روسیه و ایران فیلمبرداری شده است، داستان زنی را روایت می‌کند که پس از سال‌ها زندگی مشترک، تصمیم به ترک همسرش می‌گیرد. این فیلم که تا به امروز به بیش از سی جشنواره جهانی راه یافته، این بار تندیس بهترین فیلم همراه با جایزه نقدی را از «Ahora es Corto» دریافت کرده است.

سیما بورگین و رضا کیانیان بازیگران اصلی باغی در شوره‌زار هستند که در کنار آنها آنژلیکا گرازیموا، استفانیا والیوا، صبا محمدی و سارینا مقدم ایفای نقش کرده‌اند.

دیگر عوامل این فیلم ۷ دقیقه و ۴۵ ثانیه‌ای ازجمله صداپیشه: پریچهر شیبانی، انتخاب بازیگر کودک: اشکان خطیبی، فیلمنامه: قصیده گلمکانی، دیوید ام. لورنز، مشاور فیلمنامه: مجید موثقی، مدیر فیلم‌برداری: دیوید ام. لورنز، فیلمبردار: مرتضی سبحانی، دستیاران فیلمبرداری: ستار گودرزی، محمدرضا بادامچی، موسیقی و صدا: یونس اسکندری، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: نگار جنیدی، مدیر تولید: صبا محمدرضایی، مدیر تدارکات: آرتم اوسیپنکو، مسئل هماهنگی: زولفیه کامالوا، گرافیست: حسین خیراندیش، مترجم هم‌زمان: آناستاسیا تیمانوا، طراح صحنه و لباس: قصیده گلمکانی، تهیه‌کنندگان: قصیده گلمکانی، تام پالمن هستند.

پنجمین جشنواره «Ahora es Corto» از سوم تا یازدهم سپتامبر ۲۰۲۱ برابر با ۱۲ تا ۲۰ شهریور به صورت فیزیکی در منطقه اندلسی در اسپانیا برگزار شد.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار