رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰
  • الجمعة ۱۶ صفر ۱۴۴۳
  • 2021 Friday 24 September

انیمیشن کوتاه «پیکره» ساخته محسن صالحی‌فرد درهفدهمین دوره جشنواره هنرهای دیجیتال آتن (ADAF) رقابت می‌کند. به‌گزارش سینماخانه و به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، انیمیشن پیکره که تاکنون برای شرکت در نهمین دوره جشنواره Chania Film Festival  و پنجمین دوره جشنواره Chaniartoon هر دو در یونان انتخاب شده است، سومین حضور خود در […]

انیمیشن کوتاه «پیکره» ساخته محسن صالحی‌فرد درهفدهمین دوره جشنواره هنرهای دیجیتال آتن (ADAF) رقابت می‌کند.

به‌گزارش سینماخانه و به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، انیمیشن پیکره که تاکنون برای شرکت در نهمین دوره جشنواره Chania Film Festival  و پنجمین دوره جشنواره Chaniartoon هر دو در یونان انتخاب شده است، سومین حضور خود در یونان را با هفدهمین دوره جشنواره هنرهای دیجیتال آتن (ADAF)  تجربه خواهد کرد.
این انیمیشن همچنین به تازگی به جشنواره Pumpkin Fantasy Film Festival کشور چین راه یافته و در سومین جشنواره Carnival of Darkness آمریکا شایسته تقدیر شناخته شده است.
پیکره در سال ۹۹ به‌کارگردانی محسن صالحی‌فرد و با تکنیک استاپ موشن عروسکی، با مدت زمان ۹ دقیقه در انجمن سینمای جوانان نجف‌آباد به تولید رسید و داستان مجسمه‌سازی را روایت می‌کند که با مجسمه‌های خود دچار مشکل می‌شود.

عوامل ساخت این انیمیشن:

نویسنده و کارگردان: محسن صالحی‌فرد

نور، تصویر و تدوین: سعید قندهاری

دکور: ناصرکبیرزاده، فاطمه پولادچنگ

اصلاح رایانه‌ای: فاطمه پولادچنگ، محمد حسین پورملک

موسیقی: مهرداد مهدی

مشاور کارگردان: پویا زمانیان

استوری بورد: فرشته هادی‌پور

تهیه‌کننده: انجمن سینمای جوانان نجف‌آباد

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار