رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Monday 18 October

برنامه «مثبت ۱۲» به تهیه‌کنندگی فاطمه بی تقصیر روز دوشنبه ۲۹ شهریور ماه از رادیو سلامت پخش می‌شود. برنامه «مثبت ۱۲» به تهیه‌کنندگی فاطمه بی تقصیر در رادیو سلامت روز دوشنبه ۲۹ شهریور ماه به موضوع مقاومت دانش آموزان بعد از دو سال در برابر شرکت در کلاس‌های حضوری می‌پردازد. فاطمه بی تقصیر تهیه‌کننده برنامه «مثبت ۱۲» در این […]

برنامه «مثبت ۱۲» به تهیه‌کنندگی فاطمه بی تقصیر روز دوشنبه ۲۹ شهریور ماه از رادیو سلامت پخش می‌شود.

برنامه «مثبت ۱۲» به تهیه‌کنندگی فاطمه بی تقصیر در رادیو سلامت روز دوشنبه ۲۹ شهریور ماه به موضوع مقاومت دانش آموزان بعد از دو سال در برابر شرکت در کلاس‌های حضوری می‌پردازد.

فاطمه بی تقصیر تهیه‌کننده برنامه «مثبت ۱۲» در این باره توضیح داد: مسلما هر برنامه‌ای بر مبنای اهدافی روانه آنتن می شود و برنامه «مثبت ۱۲» هم مستثنی از این موضوع نیست. این برنامه مختص والدینی است که فرزند نوجوان دارند و به آن‌ها آموزش های لازم درباره رفتارهای نوجوانان داده می شود.

او عنوان کرد: روز دوشنبه ۲۹ شهریور ماه به موضوع نوجوانان می پردازیم که دو سال است به دلیل کرونا به صورت غیرحضوری در کلاس‌های درس شرکت کرده اند و حالا در برابر شرکت در کلاس های حضوری مقاومت دارند.

به گفته تهیه کننده برنامه، سایناز مودت روانشناس متخصص کودکان و نوجوانان در این‌باره صحبت می کند. کارشناس در این برنامه طرح مساله می کند و بعد راهکار ارایه می دهد. شنوندگان هم می توانند سئوالات خود را در فواصل برنامه از کارشناس بپرسند.

این برنامه روزهای شنبه و دوشنبه ساعت۱۶:۳۰ از گروه بهداشت و روان رادیو سلامت روانه آنتن می شود.

والدین می توانند اگر سئوالی درباره نوجوان شان دارند در زمان پخش برنامه به شماره ۳۰۰۰۰۱۰۲  پیامک دهند.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار