رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 22 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

جدیدترین فیلم «جیمز باند» با عنوان «زمانی برای مردن نیست» با ۱۶۳ دقیقه طولانی ترین فیلم این مجموعه است. به نقل از ورایتی، طبق آنچه شنیده می شود، جدیدترین قسمت «جیمز باند» با عنوان رسمی «زمانی برای مردن نیست» که ۸ اکتبر در آمریکا اکرانش را آغاز می کند، طولانی قسمت از مجموعه فیلم های […]

جدیدترین فیلم «جیمز باند» با عنوان «زمانی برای مردن نیست» با ۱۶۳ دقیقه طولانی ترین فیلم این مجموعه است.

به نقل از ورایتی، طبق آنچه شنیده می شود، جدیدترین قسمت «جیمز باند» با عنوان رسمی «زمانی برای مردن نیست» که ۸ اکتبر در آمریکا اکرانش را آغاز می کند، طولانی قسمت از مجموعه فیلم های «جیمز باند» خواهد بود. مدت زمان این فیلم ۱۶۳ دقیقه (معادل ۲ ساعت و ۴۳ دقیقه) است.

پیش از این فیلم «اسپکتر» از مجموعه فیلم های «جیمز باند» با ۱۴۸ دقیقه طولانی ترین قسمت بود.

فیلم «زمانی برای مردن نیست» که از آن به عنوان آخرین حضور دنیل کریگ در نقش جیمز باند یاد می شود، بعد از مشکلات فراوان در زمان تولید و اکران سرانجام قرار است روز ۲۸ سپتامبر (۹ روز دیگر) در سالن رویال آلبرت لندن رونمایی شود. اکران این فیلم در بریتانیا نیز از روز ۳۰ سپتامبر آغاز می شود.

در فیلم «زمانی برای مردن نیست»، رالف فاینس، رامی ملک، روری کینر، بن ویشاو، نائومی هریس، لئا سیدو و جفری رایت نیز در کنار دنیل کریگ ایفای نقش کرده اند. این فیلم را کری فوکوناگا کارگردانی کرده است.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار