رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 20 خبر


  • دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Monday 18 October

مجموعه‌ مستند «یادمان» از چهارشنبه ۳۱ شهریورماه بعد از خبر ساعت ۱۹ از شبکه یک سیما پخش می‌شود. به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری اندیشه شهید آوینی، مجموعه‌ مستند «یادمان»، تولید موسسه فرهنگی هنری اندیشه شهید آوینی و گروه فرهنگ، تاریخ و هنر شبکه‌ یک سیما به مناسبت هفته دفاع مقدس از روز چهارشنبه ۳۱ شهریورماه […]

مجموعه‌ مستند «یادمان» از چهارشنبه ۳۱ شهریورماه بعد از خبر ساعت ۱۹ از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری اندیشه شهید آوینی، مجموعه‌ مستند «یادمان»، تولید موسسه فرهنگی هنری اندیشه شهید آوینی و گروه فرهنگ، تاریخ و هنر شبکه‌ یک سیما به مناسبت هفته دفاع مقدس از روز چهارشنبه ۳۱ شهریورماه بعد از خبر ساعت ۱۹ از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

مجموعه «یادمان» با نگاهی به یادمان‌های دفاع مقدس، طی هفت قسمت به دنبال ارائه‌ نمایه‌ای نزدیک‌تر برای آشنایی بیشتر مخاطبان با فضای دفاع مقدس است و در هریک از قسمت‌های مجموعه مستند «یادمان»، اطلاعاتی درباره‌ یادمان‌ها از طریق تصاویر آرشیوی ارائه می‌شود.

در این مجموعه‌‌ی مستند، به یادمان‌های مختلفی هم‌چون «هویزه»، «فتح‌المبین»، «طلائیه»، «فکه»، «شلمچه»، «اروند» و «مرصاد» پرداخته می‌شود.

مجموعه‌ مستند «یادمان» در ۷ قسمت و هر قسمت با مدت زمانی در حدود ۳۰ دقیقه هم‌زمان با هفته‌ دفاع مقدس از شبکه‌ یک سیما روی آنتن می‌رود.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار