رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 22 خبر


  • دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۸ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Monday 25 October
  • پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۶
  • کد خبر : 79101
  • تئاتر
  • چاپ خبر : اجراهای نمایش «هفتاد و شش دو صفر» شروع شد

میزبانی خانه هنرمندان ایران از نمایش «هفتاد و شش دو صفر» به کارگردانی بهمن عباسپور آغاز شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی گروه، اجراهای پرفورمنس «هفتاد و شش دو صفر» از ساعت ۱۶:۰۰، روز سه شنبه، ۲۰مهر ماه در گالری پاییز خانه‌ هنرمندان ایران برگزار شد. «هفتاد و شش دو صفر» […]

میزبانی خانه هنرمندان ایران از نمایش «هفتاد و شش دو صفر» به کارگردانی بهمن عباسپور آغاز شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی گروه، اجراهای پرفورمنس «هفتاد و شش دو صفر» از ساعت ۱۶:۰۰، روز سه شنبه، ۲۰مهر ماه در گالری پاییز خانه‌ هنرمندان ایران برگزار شد.
«هفتاد و شش دو صفر» به طراحی، کارگردانی و اجرای بهمن عباس‌پور به مدت ۴روز و تا روز جمعه، ۲۳مهر از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۲۰:۰۰ به مدت ۴ ساعت بی‌وقفه در جریان است. مخاطبان محدودیتی برای زمان ورود، خروج و تماشای این اجرا نخواهند داشت و بازدید از این نمایش برای عموم، آزاد و رایگان است.
در اجرای «هفتاد و شش دو صفر» دکتر شهرام گیل‌آبادی (مشاور کارگردان)، نوید شکروی (طراح صحنه و نور)، مهدی گودرزی (طراح ویدئو و صدا)، امیر پارسائیان‌مهر (مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه)، آرزو آزادپور (عکاس و مدیر امور بین‌الملل)، سحر نزهت‌سرشت (گرافیست) و امیر تاروردی (مسئول فنی) کارگردان را یاری می کنند.
در توضیحات این اثر نمایشی «نقل قولی از «هلن گرمیون» به عنوان استیتمنت این اجرا، برگزیده شده است؛ آنجا که می‌گوید: «من همیشه گفت‌وگو های خیالی خلق می‌کنم تا آنچه در ذهنم می‌گذرد را به زبان بیاورم. این گفت‌وگو های خیالی تسلی‌ام می‌دهند…»
یادآور می شود «هفتاد و شش دو صفر» تا ۲۳ مهر ماه در گالری پاییز خانه هنرمندان ایران از ساعت ۱۶ تا ۲۰ اجرا می شود و مخاطبان می تواند رزرو رایگان خود را از طریق سایت تیوال انجام دهند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار